Menu
Your Cart

Kuumoorid

Brand: Kuumoorid
TervisEeterlik õli: rosmariin, teepuu, eukalüptKivid: seleniit & mäekristallTaimed: vürts, kaneel, lavendel ja kadakamariPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünla omanik võiks alguses küünal..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Kullaketrajad- Kuumooride külluseküünal taimede, kristallide ja eeterlike õlidega
Peagi saadaval!
Brand: Kuumoorid
KüllusEeterlik õli: rosmariin & patšuliKivid: püriit, sammalahhaat, roheline aventuriinTaimed: loorberi leht, kaneel, saialill, vürtsPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünla omanik võiks al..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Metsavaimu heategu - Kuumooride õnneküünal taimede, kristallide ja eeterlike õlidega
Peagi saadaval!
Brand: Kuumoorid
ÕnnEeterlik õli: sidrunhein, rosmariin & mändKivid: püriit, karneool, mäekristallTaimed: vürts, sammal, roos, kanarbikPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünla omanik võiks alguses küünalt p..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Nösperi Nönn - Kuumooride väeküünal taimede, kristallide ja eeterlike õlidega
Peagi saadaval!
Brand: Kuumoorid
VägiEeterlik õli: rosmariin, greip ja sandlipuuKivid: ametüst, mereklaas ja mäekristallTaimed: roosa ja sinine lootos, lavendel ja pujuPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünla omanik võiks algu..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Brand: Kuumoorid
PuhastusEeterlik õli: sidrunhein ja eukalüptKivid: seleniit, ametüst ja mäekristallTaimed: saialill ja lavendelPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünla omanik võiks alguses küünalt peos hoida n..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Sõnajalaõis - Kuumooride armastuseküünal taimede, kristallide ja eeterlike õlidega Sõnajalaõis - Kuumooride armastuseküünal taimede, kristallide ja eeterlike õlidega
Peagi saadaval!
Brand: Kuumoorid
ArmastusEeterlik õli: ylang-ylangKivid: roosa kvarts ja mäekristallTaimed: roos, rukkilill ja lavendelPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünla omanik võiks alguses küünalt peos hoida ning selle..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Brand: Kuumoorid
KaitseEeterlik õli: kadakas & rosmariinKivid: must turmaliin, seleniit, mäekristallTaimed: kanarbik, nelk, lavendel, kadakamari, tähtaniisPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünla omanik või..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Veteema - Kuumooride stressi maandav küünal taimede, kristallide ja eeterlike õlidega
Peagi saadaval!
Brand: Kuumoorid
Stressi maandamineEeterlik õli: ylang-ylang ja lavendelKivid: ametüst, karneool ja mäekristallTaimed: kardemon, lavendel, sidrunhein, ingver ja kukekannusPõlemisaeg ca 30 tundiKasutusjuhend - Kuumooride küünaldel on kõik taimed ja kristallid heliga puhastatud ning teemaga seotud eesmärk antud. Küünl..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)