Menu
Your Cart

ALEPPO SEEP

Aleppo seepi, mida tuntakse Süüria rohelise kullana, peetakse üheks maailma vanimaks seebiks, mille valmistamise ajalugu ulatub mitme tuhande aasta taha. Laialdane kasutamine ja nahasõbralikud omadused on toonud sellele ülemaailmse tuntuse ja suure populaarsuse.

Traditsioonilise Aleppo seebi koostis sisaldab vaid neli põhikoostisosa – oliiviõli, loorberiõli, vesi ja leelis (seebikivi, leeliseline tuhk). Kõrge oliiviõli ja loorberiõli sisaldus muudab selle mitmekülgseks ja erakordselt nahasõbralikuks seebiks, sobides kasutamiseks ka tundlikule ja probleemsele nahale.


Loorberiõli on efektiivne puhastusvahend ja sügeluse vastu toimiv aine. Mida suurem on loorberiõli kontsentratsioon, seda tõhusamalt seebipala puhastab ja rahustab. Aleppo seebi loorberiõli sisaldus varieerub üldiselt vahemikus 10–25%, muutes 40% loorberiõliga Aleppo seebi väga kasulikuks ja soovitatavaks eriti neile, kes kannatavad nahaprobleemide all.

Brand: Najel
Teie nahk taastab oma pehmuse ja sära tänu punase savi kergelt koorivale toimele.Koostis: oliiviõli, punane savi, loorberiõli, sooda, vesi.Aleppo seepi, mida tuntakse Süüria rohelise kullana, peetakse üheks maailma vanimaks seebiks, mille valmistamise ajalugu ulatub mitme tuhande aasta taha. Laialda..
6.00€
Maksudeta:6.00€
100% looduslik ja autentne Aleppo seep Vaid 4 koostisosa: oliiviõli, loorberiõli, vesi ja looduslik sooda Ei sisalda lisatud keemilisi komponente Dermatoloogiliselt testitud Ei katsetata loomadel Keskkonnasõbralik VeganHoiatus Vältige otsest kontakti silmadega. Silma sattumisel loputage kohe ..
14.00€
Maksudeta:14.00€
Traditsiooniline looduslik Aleppo seep, igapäevaseks kasutamiseks kogu perele, kaasa arvatud beebid. Sobib käte, näo, keha ja juuste pesuks. 20% loorberimarjaõli sisaldusega - tundlikule nahale.Aleppo seebi omadusi on tunnustatud sajandeid. Just õlide konkreetsetest omadustest tulenevad need erako..
7.00€
Maksudeta:7.00€
Brand: Najel
Najel Aleppo seep meega ühendab Aleppo seepi valmistamisel kasutatud põlise oskusteabe mee regenereerivate omaduste ja õrna, magusa aroomiga.Traditsiooniline Aleppo seep on mitmekülgne näo-, keha- ja juuksehooldusseep. Leeliseliseks muudetud oliiviõli on võimas puhastaja, mis toidab, kaitseb ja pehm..
6.00€
Maksudeta:6.00€
Brand: Najel
Avasta ehtne Aleppo seep vedelas vormis, mis on ühendatud orgaanilise kummelivee pehmendavate ja rahustavate omadustega. Sobib näo, keha ja juuste igapäevaseks pesuks. Lõhnastatud meega.Kasutamine: Vahtusta märjal nahal või juustel, seejärel loputa hoolikalt.Hea teada: Aleppo seep valmistatakse ain..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)