Menu
Your Cart

VIIKINGITEST

Eestist on avastatud sadu aardeid kümnete tuhandete müntide ja ehetega. Paljudest küladest on tulnud päevavalgele mitu eriilmelist ja -aegset aardeleidu. On ju Eesti äärmiselt keeruka ajalooga maa, mida räsinud korduvalt sõjad, näljahädad ja katkud. Enam kui kord on terved külad koolnud inimestest t..
33.00€
Maksudeta:33.00€
Ragnar Karuspüksi saaga. Ragnari poegade lugu. Kaarna kõne„Ragnari saagad” räägivad läbi aegade legendaarseimast viikingikuningast – Ragnarr Karuspüksist, kes elas ja võitles arvatavalt ligi 1200 aastat tagasi. Vaatamata kaugusele ajas tekitab Ragnarr ka tänapäeval elavat huvi, kerkides aeg-ajalt po..
21.95€
Maksudeta:21.95€
See raamat on sulle, kui sind huvitab meie seni vähetuntud ajalugu. Kui tavaliselt alustatakse Eesti ajalugu Läti Henriku kroonikas toodud sündmustega, siis oktoobri lõpus Imelise Ajaloo ja Imelise Teaduse raamatuklubilt ilmuvas teoses „Viikingiaja aarded Eestist“ heidab arheoloog Mauri Kiudsoo arvu..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Kes ei teaks rääkida midagi põnevat viikingitest? Hoolimata sellest, et neid ja meid lahutavad pikad sajandid, on need põhjala „rokkarid“ ju endiselt meie ümber – seriaalides, reklaamides, popkultuuris jm. Meil kõigil on arusaam, milline oli üks õige viiking, ent sageli ei vasta see arusaam tegelikk..
33.00€
Maksudeta:33.00€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)