Menu
Your Cart

ERIVÄLJAANDED JA HARULDUSED

Smith-Waite Deluxe Tarot: Gilded Suure raamatuga eriväljaanne - Sasha Graham
Saadaval ainult ettetellimisega
Pamela Colman Smithi murranguline kunst muutis tarot elavate jooniste ja täielikult illustreeritud alaealistega. 1909. aastal Arthur Edward Waite'i juhtimisel joonistatud Smith-Waite'i tarot sai standardiks, mille alusel mõõdetakse kõiki teisi tekke. Sellel luksuslikul piiratud väljaandega komplekti..
99.00€
Maksudeta:99.00€
Kuld ja must tarokaardid -  klassikalised tarokaardid suures karbis, Rider Waite
Hetkel otsas!
Brand: Lo Scarabeo
Väga eriline ja eksklusiivne tarotekk, millel on ainult kaks värvi must ja kuld.Väga eksklusiivsed kaardid rikkaliku kullaga78 kaarti, 65x118 mm..
52.00€
Maksudeta:52.00€
Esimene, algupärane versioon  - rariteetKülastage müstilist ja eksootilist maailma, kus kõikidele teie küsimustele, olgu need suured või väikesed, keerulised või lihtsad, vastatakse ülima armastusega, ausalt ja selgelt. Nautige 80 kaunist ja ülevat Taro kaarti (sealhulgas 2 lisa Wild-kaarti), m..
75.00€
Maksudeta:75.00€
Eksklusiivsed oraakelkaardid - viimane võimalus!Maagiline trumm  on inspireeritud Folldalen Runebumme trummist ning see on valmistatud Põhja-Norra Sápmi piirkonnas, mida nimetatakse Nordlandiks.- Kaardid kvaliteetsest mustast papist, kuldservaga- Matt must viimistlus kuldfooliumiga- 34 kaarti- ..
135.00€
Maksudeta:135.00€
Notoria Tarot in Light - Kickstarter Limited Edition - Fabio Listrani - OTSAS!
Läbimüüdud
Brand: Lo Scarabeo
Ainulaadne Tarot-tekk, mis põimib iidseid mõistatusi ja alkeemilist pärimust kaasaegse särava kunstiga. Sümbolid, mis rikastavad iga arkaani, muutuvad väravateks sügavamale psühholoogilisele lähenemisele, mis hõlmab vastasseisu ja transtsendentsi igavest tantsu valguse ja pimeduse vahel: nii maailma..
250.00€
Maksudeta:250.00€
Seawitch Taro (ingliskeelne väljaanne) on sama kaardipildiga kui limiteeritud esimese väljaande Seawitch Tarot tekil, kuid pealkirjad on inglise keeles (mitte prantsuse keeles). Tagaküljed on särav-valged, et eristada Limited Edition tekist. Suurus on standardne Taro kaardi suurus. Tekk on trükitud ..
60.00€
Maksudeta:60.00€
Sellel uuenduslikul tarotekil on eredad ja värvilised kunstiteosed, mis on inspireeritud populaarsest Rider-Waite Tarotist. Fablemakeri animeeritud tarotekk kasutab uut tehnoloogiat, et tuua tarokogemusse dünaamilist uut energiat. Igal kaardil on 8-kaadriline animatsioon, mis ärkab kaarti kallutades..
90.00€
Maksudeta:90.00€
This Might Hurt Taro limiteeritud väljaanne - Isabella Rotman
Hetkel otsas!
Brand: Liminal 11
Viimane võimalus!This Might Hurt Taro on kaasaegne klassika. Isabella Rotmani suure hoole ja detailide tähelepanuga loodud tekil austab Rider-Waite-Smithi Tarot traditsioone ja sümboleid, kuid see on kindlalt juurdunud tänapäeva maailmas, kus on omaks võetud mitmekesisus. Kaartide enda mõõtmed on 4,..
77.00€
Maksudeta:77.00€
Brand: Lo Scarabeo
Gustav Klimti loomingust inspireeritud elegants, võlu ja sensuaalsus.Miniversioonis 78 kaarti, kuldfooliumjäljenditega.Arte di A. A. Atanassov,78 kaarti, 44x80 mm.❗️❗️Tähelepanu! Tegu on miniversiooniga❗️❗️ Gustav Klimt (1862-1918) oli Austria maalikunstnik ja üks juhtivaid esindajaid Jugendsti..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Brand: Lo Scarabeo
Tegelik Diabolik Tarot sündis 1993. aastal ainult Suure Arkaani tekina, mille kujundas Sergio Zaniboni ja värvis tema poeg Paolo, nimega "The Black Tarot". Selle väljaande jaoks lisati numbrikaardid ja pildid on võetud tavalise King of Terror sarja erinevatelt kaantelt. Väljaannet toodeti vaid 1962 ..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Slaavi Legendide Taro Standard 12cm väljaanne on tõeline aare igale esoteerikahuvilisele. See komplekt sisaldab 79 kaarti (78 traditsioonilist + 1 promotsioonikaart) mõõtmetega 12cm x 7,4cm. Kaardid on valmistatud vastupidavast, kõrgekvaliteedilisest paberist ja viimistletud siidmati lamineeringuga,..
69.00€
Maksudeta:69.00€
The World of Visions Tarot'i klassikaline komplekt sisaldab:79 kaarti suurusega 12 cm x 7,4 cm (78 + üks reklaamikaart) Kõrgekvaliteediline vastupidav paber, viimistletud siidmatt lamineerimisega (mitte läikiv, pehme ja väga meeldiv puudutada, taasesitab värve kaunilt) Mustad mattääred - hämmastav..
69.00€
Maksudeta:69.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 14 tootest (2 lehekülge)