Menu
Your Cart

PUITHELMED

Sukelduge Eestimaa metsade iidsesse tarkusesse meie ainulaadse puidupärlide kollektsiooniga. Iga pärl kannab endas oma puu erilisi omadusi ja energiat, muutes teie ehted mitte lihtsalt kauniks aksessuaariks, vaid tõeliseks loodusega ühendatud talismani.

  1. Jalakapärlid: Jalakas, tuntud kui tarkuse puu, aitab selgitada mõtteid ja leida lahendusi. Need pärlid sobivad suurepäraselt neile, kes otsivad vaimset kasvu.
  2. Kadakahelmed: Kadakas on tuntud oma kaitsva ja puhastavate omaduste poolest. Kadakahelmed aitavad eemale peletada negatiivsust ja tuua teie ellu harmooniat.
  3. Tammepuidust helmed: Tamm sümboliseerib tugevust ja vastupidavust. Need helmed on ideaalsed neile, kes vajavad oma elus stabiilsust ja jõudu.
  4. Õunapuu helmed: Õunapuu seostub armastuse ja viljakusega. Need helmed toovad teie ellu rohkem armastust ja loovust.
  5. Pihlakapärlid: Pihlakas on tuntud oma kaitsva väe poolest. Pihlakapärlid aitavad luua kaitsekilbi negatiivsete energiate vastu.
  6. Palo Santo pärlid: Eksootiline külaline kaugelt soojalt maalt, Palo Santo pärlid täidavad teie ehted imelise lõhna ja puhastavate omadustega. Need pärlid aitavad puhastada energiat ja tõsta meeleolu.

Iga puidupärl on hoolikalt töödeldud, säilitades puu loomuliku ilu ja energia. Kasutage neid pärle oma unikaalsete ehete loomiseks, kombineeri erinevaid puuliike, et luua tasakaalustatud ja võimas energeetiline ehe.

Olgu see kaelakee, käevõru või kõrvarõngad - teie looming saab olema ainulaadne, loodusega ühendatud ja täis Eestimaa metsade väge. Laske end inspireerida puude iidsest tarkusest ja looge ehteid, mis peegeldavad teie isiklikku ühendust loodusega.

Avastage puidupärlide maagiline maailm ja tooge tükike Eestimaa metsa energiat oma igapäevaellu!


Kadakapuust helmed on mõõdus 10-12 mm.Helmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, värvuse ja kujuga.Kadakas eemaldab negatiivseid energiaid ja hirme.Õpetab Sind hindama iseennast ja sõbrustama loodusvaimudega.Saadaval on veel jalakahelmed, tamme puidust pärlid, õuna..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Õunapuust helmed on mõõdus 10-12 mm.Helmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, vürvuse ja kujuga.Õunapuu on ilu, viljakuse, surematuse, seksuaalsuse ja armastuse sümbol.puidust helmed, puidust pärlid..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Tammepuust helmed on mõõdus 10-12 mm.Helmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, vürvuse ja kujuga.Tamm esindab jõudu, tervist ja edu.Kaob kurnatus ja taastub eujõud.Tamm on ka maagia- ja nõiapuu sümboliseerides tarkust ja teadmisi.puidust helmed, puidust pärlid..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Pihlakahelmed on mõõdus 10-12 mmHelmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, värvuse ja kujuga.Pihlakas toob õnne ja pakub kaitset.Vanasti istutati pihlakaid maja ümber just kaitse eesmärgil, sest ta kaitseb õnnetuste ja kaetamiste eest.Lisaks on pihlakas ka nõiapuu...
18.00€
Maksudeta:18.00€
Tammepuust helmed on mõõdus 14 -16 mm.Sobivad näiteks käevõrudeksHelmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, vürvuse ja kujuga.Tamm esindab jõudu, tervist ja edu.Kaob kurnatus ja taastub eujõud.Tamm on ka maagia- ja nõiapuu sümboliseerides tarkust ja teadmisi.puidus..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Õunapuust helmed on läbimõõduga 14 -16 mm - 40tkHelmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, vürvuse ja kujuga.Õunapuu on ilu, viljakuse, surematuse, seksuaalsuse ja armastuse sümbol.puidust helmed, puidust pärlid..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Kadakapuust helmed on mõõdus 116-18 mm 40tk.Helmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, vürvuse ja kujuga.Kadakas eemaldab negatiivseid energiaid ja hirme.Õpetab Sind hindama iseennast ja sõbrustama loodusvaimudega.puidust helmed, puidust pärlid..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Ploomipuust helmed on mõõdus 16-18 mm 40tk.Helmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, vürvuse ja kujuga.puidust helmed, puidust pärlid..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Pihlakahelmed on mõõdus 10-12 mmHelmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, värvuse ja kujuga.Pihlakas toob õnne ja pakub kaitset.Vanasti istutati pihlakaid maja ümber just kaitse eesmärgil, sest ta kaitseb õnnetuste ja kaetamiste eest.Lisaks on pihlakas ka nõiapuu...
25.00€
Maksudeta:25.00€
Jalaka puidust pärlid  on mõõdus 16-18 mm 40tk.Puidust helmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, värvuse ja kujuga..Saadaval on veel kadakahelmed, tamme puidust helmed, õunapuu helmed ja  pihlakapärlid.puidust helmed, puidust pärlid..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Jalakapuidust pärlid on mõõdus10-12 mm 100 tkHelmed on käsitööna valmistatud, seetõttu on kõik veidi erineva suuruse, vürvuse ja kujuga.Saadaval on veel kadakahelmed, tamme puidust helmed, õunapuu pärlid ja  pihlakahelmed.Keldi mütoloogias seostatakse Jalakat allilmaga aga ka haldjatega.puidust..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)