Menu
Your Cart

Süda roosa kvarts

Süda roosa kvarts

Roosast kvartsist süda 

Roosa kvarts on õrn ja armastust kiirgav poolvääriskivi, mis on tuntud oma südantavate omaduste poolest. See kivi on seotud armastuse, rahu ja enesehoiuga ning toob kaasa rahuliku ja lohutava energia, mis soodustab empaatiat ja suhteid.

Roosa kvarts sümboliseerib armastust iseenda ja teiste vastu ning aitab tervendada mineviku haavu ning avada südame uutele võimalustele ja kogemustele. Selle kivi energia aitab tasakaalustada emotsioone, leevendada stressi ja ärevust ning tuua ellu sisemist rahu ja harmooniat.

Lisaks armastusele ja emotsionaalsele tervenemisele on roosa kvartsil ka füüsilised tervistavad omadused. See kivi aitab tasakaalustada südame energiat ja parandada vereringet ning toetab üldist heaolu ja tervist.

Roosa kvarts on ka suurepärane kivi suhete ja romantika soodustamiseks ning aitab luua tervislikke ja toetavaid suhteid nii iseendaga kui ka teistega. Selle kivi energia avab südame armastuse vastuvõtmiseks ja väljendamiseks ning aitab luua tugevamaid ja sügavamaid sidemeid.

  • Laoseis: 8
  • Mudel: kivi_rq_hrt1
11.11€
Maksudeta: 11.11€