Menu
Your Cart

Biolokatsiooni vardad

Biolokatsiooni vardad

Olmelokatsioon.

Selle tööriistaga saab kindlaks määrata  toodete kvaliteedi ja värskuse ning nende ühilduvuse teiste esemetega. Näiteks:  kas  sõiduk ,  maja asukoht,  partner jne on isikule sobivad. Samuti saate määrata emotsionaalse seose teise inimesega, ohtlike tsoonide olemasolu majas, mõõta eri kiirgusi  jne.

 

Meditsiiniline lokatsioon.

Varrastega on võimalik sooritada pea täielik inimese või looma terviseuuring, hinnata võetud ravimite tõhusust, tuvastada kasulike elementide puudumist jne. Võimaldab leida  ebakohtade olemasolu või tõrkeid  elundite töös, mõõta vererõhku, pulssi, veresuhkrut ja leida  kõrvalekallete põhjustajaid. Diagnostikat saab teostada nii otsese kontakti kaudu  kui ka kauglugemise teel. 

NB!  Antud seade ei asenda teadulikku meditsiini  ning tervisehädadade jätkudes pöörduge kindlasti arsti poole!

 

Tehniline biolokatsioon.

Kasutatakse nt ohtlike alade, mürgiste jäätmete, vee ja maa all olevate erinevate ainete olemasolu avastamiseks. Samuti  hoonete ja konstruktsioonide tugevuse hindamiseks ning pragude jms kahjustuste avastaiseks. Vardad on ka asendamatud abilised erinevate gaasi, vee  jms torulekete  ja  kahjustuste  avastamisel.

 

Geoloogiline lokatsioon.

Varraste kasutamine geoloogias lihtsustab oluliselt inimeste elu, kuna nad suudavad põhjavee olemasolu, koguse ja ka kvaliteedi  täpselt kindlaks määrata. Samuti asendamatu abiline tühimike, maapinna all olevate õõnsuste uurimiseks. Võimalik  kasutada ka  energeetika ja hüdraulikatehnika valdkonnas, kuna  võimaldavad avastada hüdrauliliste konstruktsioonide defekte neid avamata, lisaks võimaldavad  positsioneerida objektide, tehnika, inimeste või loomade  asukohta.

 

Kalibreerimine.

A: Küsi  mõttes või häälega instrumendilt, kuidas see näitab vastust „jah” või „ei”. Küsimus:  kuidas reageerid, kui vastus on "jah"? Ja atribuut ise näitab tegevust. Antud  meetod ei sobi algajatele, sest teil peab olema instrumendiga teatud energiline ühendus.

 

B: Signaali seadistamine. Võtke varras kätte  ja öelge:  Vastus minu küsimusele on  "jah".  Samal ajal kallutage varrast paremale. Pärast mida peab see  kas tagasi pöörduma või peatuma. Kui seade ei naase algsesse asendisse, siis seadke sellele järgmine programm:  naaske alguspunkti.  Korrake käsku vähemalt 10 korda.

Nüüd määrake vastus "ei". Pane oma käsi nii, et varras oleks suunatud otse risti enda kehast eemale ja öelge: vastus minu küsimusele on "ei". Nüüd peab varrast kallutama  vasakule. Pärast seda tuleb tööriist viia algasendisse. Seda harjutust korratakse samuti  vähemalt 10 korda.

Olukord vastus puudub. Varras peab jääma algsesse asendisse. Viimane signaal on: Vastus pole saadaval. Anna seadmele uuesti soovitud seade. Selle tulemusena peab varrast liigutama ühes suunas, seejärel teises suunas. Tegevust korratakse samuti vähemalt 10 korda.

 

 

Selleks, et kontrollida, kas kalibreerimine õnnestus edukalt,  küsige lihtsaid testiküsimusi, mille vastuseid te teate. Kui varras vastab järjest õigesti vähemalt 5 küsimusele, võite selle kasutusele võtta.

 

Biolokatsioonivarraste  kasutamine on väga lihtne ning käepärane tegevus, mis tagab selle, et  igaüks võib selle “kunsti” omandada. Lihtsalt natuke oma sihikindlusest,  tahet ja aega ning vastus igale   Teile huvipakkuvale küsimusele ei ole enam kaugel.

Pildamisvardad

Lisa arvamus

  • Laoseis: 17
  • Mudel: kp_001
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Sildid: pildamine , vardad