Menu
Your Cart

Lapik kivi - roosa ametüst

Lapik kivi - roosa ametüst
Lapik kivi - roosa ametüst

Eriline sätendav õrnroosa ametüstivorm , mis lubab endaga kaasa tuua rahu ja vaimset heaolu, on kristall, mis on tuntud oma eriliste maagiliste omaduste poolest. Siin on mõned neist:

  1. Armastus: Roosa ametüst on seotud armastuse ja romantika energiaga. See võib aidata teil avada oma südame keskuse ja aktiveerida armastuse vibratsioonid, mis aitavad teil luua tugevaid suhteid teiste inimestega.

  2. Rahu: Roosa ametüst on ka rahustava energia allikas, mis võib aidata teil saavutada sisemise rahu ja tasakaalu. See võib aidata teil vähendada stressi ja ärevust ning rahustada oma meelt ja emotsioone.

  3. Tervendamine: Roosa ametüst on seotud ka tervendamisega. See võib aidata teil ravida haigusi ja vigastusi ning leevendada valu ja põletikku. Samuti võib see aidata teil avada oma energiakeskusi ja tasakaalustada oma keha energiat.

  4. Intuitsioon: Roosa ametüst võib aidata teil avada oma intuitsiooni ja spirituaalsust. See võib aidata teil saada selgemaks oma sisemise hääl ja juhised, mis võivad aidata teil teha paremaid otsuseid oma elus.

  5. Armastuse ja seksuaalsuse ühendamine: Roosa ametüst võib aidata teil ühendada armastust ja seksuaalsust. See võib aidata teil luua intiimseid ja sügavaid suhteid teiste inimestega ning võib aidata teil tugevdada oma seksuaalelu.

  • Laoseis: 3
  • Mudel: kivi_plm_pa
25.00€
Maksudeta: 25.00€