Menu
Your Cart

LES VAMPIRES ORAAKELKAARDID - Lucy Cavendish ,Jasmine Becket-Griffith

LES VAMPIRES ORAAKELKAARDID - Lucy Cavendish ,Jasmine Becket-Griffith

Võrratu oraakel,  spetsiaalselt inimestele, kes seisavad silmitsi raskete otsustega, keeruliste suhetega või soovivad karjäärist, sotsiaalsetest olukordadest või inimestest eemalduda. Vampiirienergiaid on sageli kardetud ja halvustatud, kuid tänapäeval on Les Vampires  imelised olendid osutunud liitlasteks kõige salapärasematest valdkondadest, aidates paljudel inimestel läbida omaenda pimeda hingeöö. 

LES VAMPIRES on täis arukaid juhiseid, iidseid õpetusi, tõestatud kaitsemeetodeid, sügavalt lohutavaid nõuandeid ja provotseerivaid väljakutseid meie arusaamistele. 

LES VAMPIRES on oraakel  Jasmine Becket-Griffithi auhinnatud kunsti ja Lucy Cavendishi kanaldatud läbinägelike tarkustega. See on sügavamõtteline oraakel, millega saab töötada meie endi sisemiste hirmude ravimisel, meie jõu rakendamisel ja meid takistavate mustrite lahustamisel. Arukas, elegantne, julge ja uhke, see on oraaklitekk, erinevalt teistest, mida olete kunagi  kogenud. 45 uhkelt maalitud kaardi ja üksikasjaliku raamatuga, mis sisaldab lihtsaid, kuid paljastavaid paigutusi teie lugemisteks, aitab see oraaklitekk teil kõndida ööpimeduses ja naasta lootuse, tervise, tervendamise ja teadlikkuse valgusesse.
  • Laoseis: 1
  • Mudel: dp_9781922161161
  • ISBN: 9781922161161
35.00€
Maksudeta: 35.00€