Menu
Your Cart

Tiibeti nöörviiruk - kolmas tšakra - Tahtejõud

Tiibeti nöörviiruk - kolmas tšakra - Tahtejõud
Tiibeti nöörviiruk - kolmas tšakra - Tahtejõud

Tšakra 3 – Tahtejõud

See on oluline süsteem enesehinnangu, autonoomia ja otsusekindluse jaoks. Seetõttu kutsutakse seda tšakrat ka "isikliku väe" tšakraks. Kui see tšakra on tasakaalus, avaneb sulle selge tee ja sa tead, mis on vajalik sinu eduks. Tunnetad end volitatuna, nagu suudaksid kõike saavutada, kui sellele pühendud.

Füüsiline asukoht: Magu – Värv: Kollane – Element: Tuli. Koostisosad: Kadaka puidupulber, Salpuu vaik, Loorberipuu pulber.

Looduslik Tiibeti Himaalaja tossunöör sobib tossutamiseks põletusnõus.

Valmistatud Nepaali naiste poolt 100% looduslikest ürtidest, vaikudest, vürtsidest ja puidudest Köis valmistatud keskkonnasõbralikust lokta-paberist Iga karbis on 20 suitsuköit Kaasas lendleht inglise, hollandi, saksa, prantsuse, itaalia ja hispaania keeles.

Kasutusjuhend: Süüta suitsuköis, lase sellel mõni sekund põleda ja puhu leek ära. Aseta või riputa tossav suitsuköis sobivasse kuumakindlasse anumasse, hoia eemal süttivatest esemetest.

Valikuline täiendav rituaal: Hoides suitsuköit paremas käes, visualiseeri või mõtle sellele tšakrale, mille jaoks suitsuköis on tehtud, koos selle tšakra värviga. Paku suitsuköis siira ja puhta südamega, paludes õnnistusi ja kaitset.

Hoiatused: Põleta ainult sobivas suitsukausis. Ära jäta põlevat suitsuköit järelevalveta. Hoia eemal süttivatest esemetest. Hoia laste ja lemmikloomade käeulatusest eemal. Ventileeri hästi.

Lühidalt tšakrate kohta loe siit: https://maagiapood.ee/blog/tsakrad

  • Laoseis: 2
  • Mudel: phxi_ 12803
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Sildid: suitsuköis