Menu
Your Cart

Tiibeti nöörviiruk - juurtšakra

Tiibeti nöörviiruk - juurtšakra
Tiibeti nöörviiruk - juurtšakra

Tšakra 1 - Juurtšakra

Kui selle tšakra energia voolab hästi, tunned end turvaliselt, rahulikult ja maandatuna tegelikkuses. Oled piisavalt julge, et võtta vastu uusi väljakutseid ja tunned enesekindlust.

Füüsiline asukoht: Selja alaosas - Värv: Punane - Element: Maa. Koostisosad: Kadaka puidupulber, Salvei puuvaik, Küüslauk.

Looduslik Tiibeti Himaalaja tossunöör sobib tossutamiseks põletusnõus.

Valmistatud Nepaali naiste poolt 100% looduslikest ürtidest, vaikudest, vürtsidest ja puidudest Köis valmistatud keskkonnasõbralikust lokta-paberist Iga karbis on 20 suitsuköit Kaasas lendleht inglise, hollandi, saksa, prantsuse, itaalia ja hispaania keeles.

Kasutusjuhend: Süüta suitsuköis, lase sellel mõni sekund põleda ja puhu leek ära. Aseta või riputa tossav suitsuköis sobivasse kuumakindlasse anumasse, hoia eemal süttivatest esemetest.

Valikuline täiendav rituaal: Hoides suitsuköit paremas käes, visualiseeri või mõtle sellele tšakrale, mille jaoks suitsuköis on tehtud, koos selle tšakra värviga. Paku suitsuköis siira ja puhta südamega, paludes õnnistusi ja kaitset.

Hoiatused: Põleta ainult sobivas suitsukausis. Ära jäta põlevat suitsuköit järelevalveta. Hoia eemal süttivatest esemetest. Hoia laste ja lemmikloomade käeulatusest eemal. Ventileeri hästi.

Lühidalt tšakrate kohta loe siit: https://maagiapood.ee/blog/tsakrad

  • Laoseis: 2
  • Mudel: phxi_ 12801
7.00€
Maksudeta: 7.00€