Menu
Your Cart

Tiibeti nöörviiruk - Seitsmes Tšakra – Vaimne Ühenduvus

Tiibeti nöörviiruk - Seitsmes Tšakra  – Vaimne Ühenduvus
Tiibeti nöörviiruk - Seitsmes Tšakra – Vaimne Ühenduvus

Seitsmes Tšakra  – Vaimne Ühenduvus

Seda tšakrat nimetatakse mõnikord "tuhande kroonlehe lootos" tšakraks. See loob ühenduse sinu kõrgema minaga, suurendades vaimset teadlikkust ja arengut.

Füüsiline asukoht: Kroon – Värv: Violetne – Element: Kosmos. Koostisosad: Kadaka puidupulber, Guggul, Kampar, Salpuu vaik. *

  • Tšakra 6 ja 7 sisaldavad samu koostisosi, kuid nende suhe on erinev, andes neile igaühele ainulaadse aroomi.

Looduslik Tiibeti Himaalaja tossunöör sobib tossutamiseks põletusnõus.

Valmistatud Nepaali naiste poolt 100% looduslikest ürtidest, vaikudest, vürtsidest ja puidudest Köis valmistatud keskkonnasõbralikust lokta-paberist Iga karbis on 20 suitsuköit Kaasas lendleht inglise, hollandi, saksa, prantsuse, itaalia ja hispaania keeles.

Kasutusjuhend: Süüta suitsuköis, lase sellel mõni sekund põleda ja puhu leek ära. Aseta või riputa tossav suitsuköis sobivasse kuumakindlasse anumasse, hoia eemal süttivatest esemetest.

Valikuline täiendav rituaal: Hoides suitsuköit paremas käes, visualiseeri või mõtle sellele tšakrale, mille jaoks suitsuköis on tehtud, koos selle tšakra värviga. Paku suitsuköis siira ja puhta südamega, paludes õnnistusi ja kaitset.

Hoiatused: Põleta ainult sobivas suitsukausis. Ära jäta põlevat suitsuköit järelevalveta. Hoia eemal süttivatest esemetest. Hoia laste ja lemmikloomade käeulatusest eemal. Ventileeri hästi.

Lühidalt tšakrate kohta loe siit: https://maagiapood.ee/blog/tsakrad

  • Laoseis: 2
  • Mudel: phxi_ 12807
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Sildid: suitsuköis