Menu
Your Cart

Kristallide koduapteek - Michael Gienger

Kristallide koduapteek - Michael Gienger

Tere tulemast avastama maagilist maailma kristallide tervendavate jõududega raamatus "Kristallide koduapteek", mille on loonud tuntud kristallide uurija Michael Gienger. See raamat viib teid rännakule läbi kristallide maailma, avades teie ees nende salapäraseid ja võimsaid tervendavaid omadusi.

Michael Giengeri käe all saate tutvuda erinevate kristallidega ning õppida, kuidas neid tervise ja heaolu edendamiseks kasutada. Iga kristalli puhul avaneb teie ees tema unikaalne lugu, omadused ja võimalused, andes teile võimaluse mõista nende sügavamat tähendust ja kasutusviise.

"Kristallide koduapteek" on rohkem kui lihtsalt raamat - see on teejuht kristallide maailma, mis pakub praktilisi näpunäiteid ja juhiseid, kuidas integreerida kristallide energiat igapäevaelu ning luua tasakaalu ja harmooniat oma kehas, meeltes ja vaimus. Olgu teie eesmärk siis tervislikum elustiil, vaimne kasv või lihtsalt elurõõmu suurendamine, see raamat pakub teile väärtuslikku teadmist ja juhendamist teie kristalliteekonnal.

  • Laoseis: 10
  • Mudel: rmt_er_9789949257935
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Sildid: raamat , kristallid