Menu
Your Cart

Lõhnastatud tšakraküünal 100 tundi

Lõhnastatud tšakraküünal 100 tundi
Lõhnastatud tšakraküünal 100 tundi

Aromatiseeritud 100 tundi põlev  tšakraküünal steariinist ümbertöödeldud klaasis

Toote kohta Lõhnastatud eeterlike õlidegakuslapuu ja seeder 100% palmivaha säästvast põllumajandusest. Põlemisaeg: 100 tundi Ei teki suitsu, stabiilne leek, puuvillane taht

Küünla süütamine 

Paljudes traditsioonides maailmas tähendab küünla süütamine püha tegevust, mis kannab endas rohkem kui sõnad suudavad väljendada; see on kogu tänulikkusest. Aegade jooksul on inimene süüdanud küünlaid pühades kohtades. Võib-olla sooviksite alustada või lõpetada oma päeva selle lihtsa rituaaliga - küünla süütamisega, mis on pühendatud nii teile endale kui ka teistele.

Valmistatud käsitsi ja õiglase kaubanduse tingimustes Indoneesias Need küünlad on valmistatud Indoneesias õiglase kaubanduse (WFTO sertifitseeritud) ettevõtte poolt. Küünalde toimub käsitsi, pakkudes sel viisil tööd võimalikult paljudele inimestele. Kaheksakümmend protsenti töötajatest on naised. Küünlad on pakendatud ümbertöödeldavasse pakendisse, olles seeläbi keskkonnasõbralikud.

Kasutusjuhend Põleta iga kord küünalt vähemalt üks tund, et tagada parim põlemise efektiivsus. Ära põleta korraga kauem kui 4 tundi. Lõika taht iga kord, kui süütad küünla, ¼ tolli (0,5 cm) pikkuseks. Lõpeta kasutamine, kui põhjas on ½ tolli (1,3 cm) vaha.

  • Laoseis: 4
  • Mudel: phxi_630
15.00€
Maksudeta: 15.00€