Menu
Your Cart

Seasons of the Witch - Imbolc Oracle - Lorriane Anderson, Juliet Diaz Tijana Lukovic - Nõia aastaratta oraakel - Imbolc

Seasons of the Witch - Imbolc Oracle - Lorriane Anderson, Juliet Diaz Tijana Lukovic - Nõia aastaratta oraakel - Imbolc

See on hooaeg, mil valmistuge pimedusest tõusma, jõudes oma lootuste ja unistusteni, kui astute talvest välja valguse poole.


Talvist pööripäeva ja kevadist pööripäeva tähistav Imbolc on seotud kannatlikkuse, lootuse, üleminekutega ja pärast talvekuude pimedust tagasi valguse poole tõusmise alustamisega. See on ideaalne aastaaeg enese esindamiseks. See on aeg, mil vaimselt pimeda tsükli karmus võib tekitada haavatavust või segadust teie järgmiste sammude suhtes või kui vajate jätkamiseks julgustust. See hingamispäev sobib kõige paremini ka üksildaseks vaimseks tööks, kus pöördutakse sissepoole ja keskendutakse oma lootustele ja unistustele.


See on kauni kujundusega raamatu- ja kaardipakk, mis on loodud Imbolci vaimu esilekutsumiseks. Kõik selle oraakli 44 kaarti on vaimse juhendamise seeme, mis on inspireeritud iidsetest Imbolc traditsioonidest, et leida vastused teie kõige sügavamatele küsimustele. Sõnumid annavad kasutajale ülevaate kaardi sisemisest tähendusest, muutes selle oraakli algajatele suurepäraseks võimaluseks oma intuitiivse lugemisoskuse arendamiseks. Need kaardid joonduvad teie energiaga, aidates teil võimsate vaimsete jõudude abil avada oma sisemine tarkus. Koos läbimõeldud tähendustega on võimsad sõnaloitsud, mis kutsuvad esile iga kaardi energia ja saadavad teie vaimse heaolu kavatsused universumisse.


Selle teki on loonud enimmüüdud meeskond Lorriane Anderson ja Juliet Diaz, kes lõid ka Seasons of the Witch: Samhain Oracle ja Seasons of the Witch: Yule Oracle.

  • Laoseis: Peagi saadaval!
  • Mudel: ht_suf
27.00€
Maksudeta: 27.00€