Menu
Your Cart

Paranemine - Russell Brand

Paranemine - Russell Brand
Paranemine - Russell Brand

Russell Brand on tuntud koomiku ja filmistaarina, kelle elus on olnud mitmeid võitlusi erinevate sõltuvustega, sealhulgas heroiin, alkohol, seks, kuulsus, toit ja eBay. Tema koostatud juhised sõltuvusest vabanemiseks pakuvad abi nii sõltlastele kui ka nende lähedastele, aidates neil astuda esimesi samme paranemise suunas. Brand jagab oma kogemusi aususe, huumori ja kaastundega, mis on kogunenud neljateistkümne aasta pikkuse taastumisprotsessi jooksul. Ta rõhutab, et tema teadmised ja nõuanded pole pärit kõrgelt mäelt, vaid pigem mudast, ning ta rõhutab, et tema eesmärk pole mitte näidata end paremana, vaid jagada oma kogemusi ja õppetunde.

Brand pöördub nende poole, kes võitlevad erinevate sõltuvustega, olgu need siis seotud narkootikumide, alkoholi, kofeiini, suhkru, töö, stressi, halbade suhete, digitaalse meedia või kuulsusega. Ta mõistab, et sõltuvus võib võtta mitmesuguseid vorme ja avalduda erineval moel ning seetõttu tuleb puhtuse, terve mõistuse ja vabaduse säilitamiseks võidelda iga päev. Brand julgustab küsima mitte ainult "Miks sul on sõltuvus?", vaid ka "Mis valu varjab sinu sõltuvus, mis sind sunnib tegema vale tööd, elama vale elu või seisma vale inimese kõrval?".

Ta on proovinud erinevaid abivahendeid, loonud isegi oma tugigrupi, käib regulaarselt teraapias ja praktiseerib joogat. Kuigi ta on oma kogemusi jaganud nii komöödiate kui ka raamatute kaudu, pole ta kunagi varem avaldanud oma isiklikke tööriistu, mis aitasid tal sõltuvustest välja tulla. Brand ei paku mitte ainult plaani paranemiseks, vaid ta soovib ka mõista ja leevendada maailma valu.

  • Laoseis: 3
  • Mudel: pk_9789916712757
30.00€
Maksudeta: 30.00€