Menu
Your Cart

Raamat Taro Raidos - Victoria Raidos

Raamat Taro Raidos - Victoria Raidos

Victoria Raidos on selgeltnägija ja okultist, "Selgeltnägijate lahingu" 16. hooaja võitja. Autori Arkaani tõlgenduse eripära on see, et Victoria pöörab võrdselt tähelepanu nii püstiste kui ka tagurpidi kaartide tähenduse kirjeldamisele.

"Taro on sümboolne süsteem, mis sisaldab universaalseid ideid maailmast ja inimese kohast selles. See on tööriist erinevat tüüpi jumaliku energiaga suhtlemiseks ja kõrgemate jõududega suhtlemiseks, tänu millele saate vajalikku teavet, mõistate olukorda ja mõistate toimuvat. Need on meie teele ilmuvad abilised, kes toetavad meid meie sisemisel transformatsioonil ja arengul.'

Виктория Райдос — ясновидящая и оккультист, победительница 16-го сезона «Битвы экстрасенсов». Особенностью авторского толкования Арканов является то, что Виктория уделяет равное внимание описанию значения карт и в прямом, и в перевернутом положении.
'Таро — это символическая система, заключающая в себе универсальные идеи о мире и о месте человека в нём. Это инструмент для взаимодействия с разными типами божественной энергии и общения с высшими силами, благодаря которому можно получить нужную информацию, осмыслить ситуацию и понять, что происходит. Это помощники, появляющиеся на нашем пути, которые поддерживают нас в нашей внутренней трансформации и развитии'.

Lisa arvamus

  • Laoseis: 4
  • Mudel: ru_02981620
10.00€
Maksudeta: 10.00€