Menu
Your Cart

Pentagram Publishing

The City Labyrinth Taro kaardipakk räägib New Yorgi elust 2000. aastate alguses. Tegelaste poolt kasutatavad telefonid, arvutid ja autod on ajastutruud ning tunduvad juba vananenud. Lisaks sisaldavad mõned arkaanid otsest viidet aastatuhandevahetusele. Näiteks kujutab Ülempreestrinna kaart filmi "Ma..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Fantasy Garden Tarot on uus Taro kaardipakk, mille on loonud Dmytro Ryzhak, Bloody Tears Taro autor, keda te juba teate. Kõik pildid on tehtud pastapliiatsitega kaheksas erinevas värvitoonis. Sellise näiliselt piiratud värvide komplekti abil suutis autor luua mitmekesiste erinevate toonide maailma. ..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Kõigile, kes on tuttavad Jesteri kaardipakkidega, on teada, kui originaalselt ja millise huumoriga ta traditsioonilist kujundust esitleb. Selle komplekti loomisel on autor ennast ületanud, kujutades irooniliselt elu ja surma. Tavaliselt on koljude ja luudega kaardipakid tumedad, gootilised, kuid Jes..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Oma kontoriaknast vaatan suure linna elu. Näen maju, autosid ja inimesi, kes jooksevad kiirustades kuhugi või on hõivatud igapäevaste tegevustega. Sulgen silmad ja mõtetes eksin eemale igapäevasest elust võlumaadesse - Hogwartsi, Narnia ja Keskmare. See imeline maagiline maailm on teistsugune ja elu..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Gooti Tarotikaartide komplekt käsitleb krahv Draculat ja tema ümber olevaid inimesi. See tume ebatavaline kaardipakk on imbunud vampiirismi ja antiigiga. Bloody Tears Tarot aitab vaadata hingesse võimalikult sügavalt. Komplekt on joonistatud pastakakunsti stiilis, mis on taro jaoks haruldane, kunstn..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Granny's Postcards Tarot Mykola Taradaiko poolt sisaldab 78 eelmise sajandi päris postkaarti. Vaatasin läbi ja uurisin peaaegu 30 000 postkaardi ulatuslikku kogu, et lõpuks valida sellele komplektile 78 lugu. Kõik postkaardid kujutavad reaalseid pilte, mis on trükitud USA-s, Euroopas või NSV Liidus...
40.00€
Maksudeta:40.00€
"Glory to Ukraine " See on vana ukraina tervitus, millele kombekohaselt vastatakse "Glory to the Heroes!" Kaardipakk loodi Kiievi pommivarjendites 2022. aasta märtsis, otse Vene vägede rünnaku ajal.Kaardipakk näitab meile Ukrainat kunstnike silmade läbi, puudutades ukraina rahva pikaajalist ajalugu,..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Tark Merenõid on tegelane H. Ch. Anderseni muinasjutust. Nagu mäletate, just tema päästis Väikese Merineiu hädast ja hoiatas teda ohtude eest. Nüüd on Merenõid uuestisündinud ja läinud maale. Maal olles on ta pime ja peab peitma oma soolase vee ja mere sügavustega harjunud juukseid, aga ta teab ikka..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Erootiline Taro 18+Muladhara on juurtšakra, seitsmest madalaim. Muladhara Tarot sümboliseerib kasvu füüsilisest ja ihulisest staadiumist vaimsesse, lõputult laienevasse teadvusse. Kasvu keskpunkti esindavad ässakaardid, kus inimfiguurid on kujutatud joogapraktikates. Lisaks sellele on Muladhara Taro..
40.00€
Maksudeta:40.00€
La Commedia a Soggetto (itaalia keeles "lavastatud etendus") oli Itaalias alates renessansist väga populaarne teatrižanr. Sellele žanrile tuntud nimi on commedia dell'arte. Kaardipaki looja esitab A.E. Waite'i Taro iseloomulikud pildid oma erilisel humoorikal moel, kus kaks commedia dell'arte peateg..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)