Menu
Your Cart

Maagiline must sool - Ruunikoda

Maagiline must sool - Ruunikoda

Must sool. 

Seda musta soola tehakse ainult kord aastas enne lihavõtteid, Suurel Neljapaeval või obi mis sellele eelneb. Mustal soolal on vaga pikk traditsioon ja sellele omistatakse mitmeid v61uomadusi, nii tervendavaid kui kahjustava maagia vastaseid. 

Soolapurgi kaanel on Kristuse ruun, mis on parit ühest lslandi Galdrabokist, ehk siis ruune sisaldavast võluraamatust ja on olnud kasutusel sadu aastaid. Ruunil on kaitsev ja haIba peletav toime. Must Sool koosneb meresoolast, rukkijahust, punest, piparmundist ja teistest õrtidest, mida kõiki koos k6vasti kuumutatakse, nii et sool tumeneb. Öeldakse, et selle protseduuriga haihtuvad kõik soola halvad omadused ja võimenduvad head, mis veel omakorda saavad laetud taimede väega ja kaanel oleva ruuni väega. 

Selle soolaga on ravitud erinevaid haigusi. 

Aga veel kuulsam on ta oma kurja kaotava võlujõu tõttu. Kasutatasese jargnevatel puhkudel. 

Kui teid on kaetatud, 

Teist levitatakse laimujutte, 

Teid kadestatakse, siis peske ennast veega , mil le on lisatud naputais musta soola ja lisaks jooge ka klaas vett milles on lahustatud naputais sedasama soola. 

Kui aga teie kodu ( kontorit) ahvardab hadaoht v6i seal on kainud pahatahtlik inimene, siis peske p6randaid veega millele on lisatud musta soola. 


  • Laoseis: Peagi saadaval!
  • Mudel: rK_sool
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Sildid: nõiasool , Ruunikoda