Menu
Your Cart

lapik kivi - roheline kuukivi

lapik kivi - roheline kuukivi
lapik kivi - roheline kuukivi

lapik kivi - roheline kuukivi (gamieriit)

Kuukivi on üks neist kristallidest, mis on alati seotud naiselikkuse ja kuutsükliga. Selle pehme, pärljas sära meenutab kuuvalgust, mis valgustab öist taevalaotust. Kuukivi on alati olnud seotud intuitsiooni, tundlikkuse ja emotsionaalse tasakaaluga.

Kuukivi omadused on mitmekülgsed ja sügavad. See kristall on tuntud oma võime poolest tugevdada intuitsiooni ja ühendust kõrgemate maailmadega. Paljud usuvad, et kuukivi kätkeb endas kuu jõudu ja tsüklit ning seetõttu on see eriti kasulik naistele, kes soovivad ühendust oma naiseliku olemusega ja saada kuu energiast toetust.

Lisaks sellele on kuukivi tuntud oma rahustavate omaduste poolest. See aitab tasakaalustada emotsioone ja leevendada stressi ning ärevust. Kuukivi kantakse sageli kaasas raskete perioodide ajal, kuna see aitab luua sisemist rahu ja rahulikkust.

Kuukivi on ka tuntud oma viljakust suurendavate omaduste poolest ning seetõttu on see olnud sajandeid seotud viljakuse ja uue elu algusega. Paljud usuvad, et kuukivi toetab nii füüsilist kui ka emotsionaalset viljakust ning aitab kaasa uute alguste ja võimaluste saabumisele.

Kuukivi on üks neist kristallidest, mis kannab endas kuu saladusi ja võlujõudu. Selle ilu ja sügavus on paelunud inimesi läbi aegade ning selle omadusi kasutatakse laialdaselt nii spirituaalses praktikas kui ka igapäevaelus.

  • Laoseis: 6
  • Mudel: Kivi_plm_gms
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Sildid: kuukivi