Menu
Your Cart

Kummel- lõhnaküünal 4 x 5cm

Kummel- lõhnaküünal 4 x 5cm
  1. Rahustav ja lõõgastav: Kummeli maagiline omadus on tema võime tuua rahu ja lõõgastust. See on kasulik stressi, ärevuse ja pingete leevendamiseks ning aitab luua vaimset tasakaalu.

   Kaitsev: Kummel on tuntud ka oma kaitsevate omaduste poolest. Traditsiooniliselt on seda kasutatud kodu ja inimeste kaitsmiseks negatiivse energia, halbade unenägude ja kahjulike mõjude eest.

   Selgus ja intuitsioon: Kummel võib aidata avardada intuitsiooni ja suurendada vaimset selgust. See võib olla kasulik meditatsiooni ajal, aidates keskenduda ja saada selgust keerulistest olukordadest.

   Raviv: Kummelit on traditsiooniliselt kasutatud ka tervendamise ja tervise soodustamise eesmärgil. Tema maagilised omadused hõlmavad tervenemist, tervist ja heaolu soodustamist.


  läbivärvitud käsitsi valatud miniküünal (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11h

  Küünal on väike ja võimaldab soodsa hinnaga proovida erinevaid aroome ja leida sedasi enda lemmik.

Valmistatud käsitööna kõrgkvaliteetsest rafineeritud parafiinist Saksamaalt. Tahid on valmistatud 100% looduslikust OEKO-TEX sertifikaadiga puuvillast.
Küünla lõhnastamiseks on kasutatud loodusidentseid aroomiõlisid, mis on toodetud spetsiaalselt küünaldes kasutamiseks ja vastavad Rahvusvahelise Lõhnaainete Assotsiatsiooni standarditele (päritolu: Prantsusmaa, Saksamaa).
Parima kvaliteediga materjali valik tagab küünla ühtlase põlemise ja stabiilse aroomileviku.
Ei sisalda palmiõli.
Eesti käsitöö

 • Laoseis: 3
 • Mudel: vv_kml
2.50€
Maksudeta: 2.50€