Menu
Your Cart

Haigus annab kehale hääle - Helve Huttunen-Tamm

Haigus annab kehale hääle - Helve Huttunen-Tamm

Meie, inimesed oleme kummalised, me oskame parandada arvuteid ja autosid, aga omaenda keha heaolu ja tervise eest hoolitsemise lükkame võhivõõraste inimeste kaela, kellel pole ei sooja ega külma sellest, kuidas nende soovitused meie edasist käekäiku mõjutavad.


Selles raamatus antakse juhatust, kuidas endaga tegeleda, mida tähendab endaga tõeliselt ja sügavalt tegelemine.

 Helve Huttunen-Tamm näitab isikliku kogemuse peal teekonda oma nähtamatul alal, sellel tundmatul alal, kust kõik alguse saab. nii haigused kui ka tervenemine. Meie Kehad reageerivad kõigele sellele, mida füüsiline silm ei näe, kuid see kõik on sama reaalselt olemas nagu see, mida endast väljaspool reaalsuseks peame.

 Sarnast teekonda võib samahästi kasutada ka igasuguste teiste sisemiste probleemide ja kitsaskohtade lahendamisel  Ja mitte ainult - ka väljaspool olevad elulised vaevused on seotud meie sisemaastikuga, seega võib raamatus kirjeldatud meetodeid võtta siingi abiks Ja see ongi endaga tegelemine, mida tulime siia ilma tegema ja mida Maailm meilt ootab. Ta ootab meilt igalt ühelt ainult seda, mitte midagi muud ega ülejõu käivat.

Haigus ise pole õpetaja, kuid ta on Keha vahend meiega suhtlemisel. Õpetaja on meie Keha, kes annab endast parima, et olla meie sisule koduks, siin emakese Maa peal, olemise ajal. Austagem teda ja mis kõige tähtsam - Õppigem temalt.

  • Laoseis: Hetkel otsas!
  • Mudel: rmt_HHT_1
25.00€
Maksudeta: 25.00€