Menu
Your Cart

Kristallpealuu XS - kuldne tervendaja

Kristallpealuu XS - kuldne tervendaja
Miniatuurne kolp kollasekirjust kvartsist, mida nimetatakse Kuldne tervendaja (Golden healer)

  • Tervendav energia: Golden Healer kiirgab tervendavat energiat, mis võib aidata vabaneda füüsilisest ja emotsionaalsest valu ning haigustest. See kristall aitab tasakaalustada keha energiavälju ja aktiveerida keha enesetervendamise võimeid.

  • Kõrgendatud teadvuseseisund: Golden Healer võib aidata saavutada kõrgemaid teadvuseseisundeid ja avardada intuitiivset taju. See aitab kaasa spirituaalse kasvu ja arengu protsessile.

  • Positiivsus ja rõõm: Golden Healer on tuntud ka selle poolest, et aitab tuua elusse rohkem positiivsust, rõõmu ja optimismi. See aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest nagu ärevus, stress ja depressioon.

Golden Healerit saab kasutada erineval viisil, sõltuvalt eesmärgist ja soovitud tulemusest. Näiteks võib seda kasutada meditatsioonis, asetades kristallpealuu oma kolmandale silmale või kroonšakrale. Samuti võib seda kanda kaasas või paigutada enda ümber, et saada tema tervendavat energiat. Samuti võib Golden Healerit kasutada ka teiste kristallidega koos töötamisel, et suurendada nende tervendavat toimet.


  • Laoseis: Hetkel otsas!
  • Mudel: kivi_sk_xs_gh
16.00€
Maksudeta: 16.00€