Mida see tähendab, kui ühed ja samad numbrid pidevalt ette jäävad?

Ühed ütlevad, et need on inglinumbrid*, teised nimetavad seda sünkroonsuseks**, kolmandad leiavad, et see on "punase auto sündroom"***

Mis see siis ikkagi on?

On vähetõenäoline, et inglid on otsustanud Teie kella keerama hakata, neil on arvatavasti palju olulisemaid asju teha. 

Midagi siiski Teie tähelepanu püüab. Kuidas seda mõista?

 Parima tulemuse saate, kui panete kirja iseenda tähelepanekud ja järgmisel korral samu numbreid nähes juba teate, mida nad just Teie jaoks tähendavad. 


Järgnevalt on kirja pandud mõned võimalikud versioonid korduvate numbrite ilmumise tähendustest. 


00-00: Te olete erilises ajahetkes, kus vanad programmid muutuvad ja nullitakse ning need asendatakse uutega. Sel hetkel aitab sisemine keskendumine, mitte kõrvale kaldumine. Hetke teadvustamine on väga oluline!

Peatuge ja kaaluge kõike uuesti. On aeg alustada puhtalt lehelt.


01-01: Teie mõtted võivad teostuda, seega on oluline tähele panna, kas need on teadlikud. Positiivsele keskendumine toob teile palju boonuseid.


02-02: Teie elus areneb partnerlus (armastatu, äripartner, sõber), vaadake ringi, võib-olla on see inimene olnud teie läheduses juba pikka aega.


03-03: Praegu on suured muutused võimalikud. Eirake hirme ja järgige oma südant.


04-04: Teie tee on praegu oluline. Ärge muretsege, liikuge oma rada. Kõik kujuneb just nii nagu vaja.


05-05: Teie elus ootab ees palju sündmusi ja muutusi. Valmistuge neid vastu võtma.


06-06: Vaadake oma elu, kui palju vaimset aspekti selles hetkel on. Kui mitte piisavalt, suunake tähelepanu isiklikule vaimsele arengule. Hoolitsege nii enda kui ka teiste eest. See on oluline.


07-07: Õnn on teie ukse ees ja võimalik, et saatus valmistab teile kingitust.


08-08: Materiaalsed mured hakkavad varsti hajuma ja kõik saab korda.


09-09: On aeg jätta kõrvale kõik üleliigne, üle vaadata oma prioriteedid ja keskenduda olulisele.


10-10: Imeline aeg, saatus on teile kingitusi ette valmistanud. Sel perioodil muutub palju võimalikuks ja kättesaadavaks. Oluline on vaadata ettepoole ja näha võimalusi.


11-11: Uue tsükli võimsad vibratsioonid. Just nüüd võivad avaneda mitmed võimalused, oluline on jälgida, millised uksed avanevad. Vajalik on julgus ning kindlus, et valida õige uks ja astuda sellest sisse.

12-12: Praegu on oluline õppida kuulama iseennast, oma hinge. On tähtis tähelepanu pöörata oma unistustele ja sisemisele maailmale. Universum annab tarkust ja arusaamist kõrgematest seadustest. Elus on oodata suurepäraseid muutusi. Oluline on mitte lasta end juhtida ainult mõistusest, vaid kuulata oma sisemist häält ja südant.


13-13: See on transformatsiooni ja puhastumise aeg. On aeg üle vaadata oma eesmärgid, tasakaalustada korda välis- ja sisemaailm , vabaneda üleliigsest, mis takistab elus edasi liikumist. Sel perioodil on oluline tegeleda puhastumisega.


14-14: Nüüd on tähtis viia oma sisemine maailm harmooniasse ja tasakaalu. Sel ajal on oluline järgida mõõdukust kõiges, see aitab vältida energia kaotust ja parandada elukvaliteeti. See viib inimese uuele, kõrgemale arengutasandile.


15-15: On vajalik loobuda kõigist kahtlustest ja hirmudest. Nüüd on aeg avada end, näidata oma andeid. Maailm ootab teilt valgust ja soojust. See maailm vajab teie isiksuse ilmnemist.


16-16: Universum kutsub teid üles mitte raiskama oma eluenergiat ja teadvustama, et kõik selles elus on mööduv. Kesksenduge sellele, mis teile tõeliselt oluline on.


17-17: Teie elus ilmnevad praegu karmalised programmid, mis aitavad teil saada isiksuseks, kes tõmbab inimesi enda ümber. See periood avab teie ühenduse loomisega loomisjõududega.


18-18: On oluline vabaneda vanadest emotsioonidest, kogemustest, hirmudest ja kompleksidest. Need takistavad teil kiiresti ja kergesti edasi liikuda. On saabunud uuendamiste aeg.


19-19: On oluline näidata sisemist keskendumist ja enesekontrolli, sest teie elus toimuvad praegu transformatsiooniprotsessid, mis aitavad teil jõuda kõrgemasse teadlikkusse ja tajusse. Iga asi tuleb omal ajal.


20-20: Praegu toimub põlvkondliku karma transformatsioon ja avaneb võimalus seda parandada. On oluline luua suhted oma lähedastega ja mäletada oma esivanemaid. Nüüd saate tervendada oma perekonna karmat.


21-21: Teie elus on oodata positiivseid muutusi, mil täituvad kauaoodatud unistused ja plaanid. Mõelge ja rääkige ainult heast, ärge laskuge negatiivsusesse.


22-22: Pöörake tähelepanu oma kehale, see kaotab energiat, mida te ei tohiks asjatult raisata. Tegelege energiakogumisega, puhake ja taastuge. Pöörake tähelepanu iseendale ja oma tervisele. Taastage vaimne ja füüsiline tasakaal.


23-23: On aeg andestada nii endale kui teistele. Mõelge oma tegudele ja tehke järeldused.*Inglinumbrid on numbrid, mida usutakse saatvatelt inglitelt või kõrgematelt vaimsetelt jõududelt saadetud sõnumiteks ja juhenditeks. Need numbrid ilmuvad sageli korduvate kujul, näiteks 111, 222, 333 jne.

** Sünkroonsus on esoteerikas ja psühholoogias mõiste, mis viitab seostele või seostele sündmuste vahel, mis ei ole põhjuslikult seotud, kuid omavad subjektiivset tähendust inimese jaoks. See võib ilmneda näiteks juhuslike sündmuste, mõtete või tunnete korduvate kohtumiste kaudu, luues mulje, nagu oleks nende vahel mingisugune varjatud seos või tähendus. Paljud usuvad, et sünkroonsused on märgid universumi või vaimse reaalsuse suhtlemisest inimestega ning võivad juhatada neid õigele teele või pakkuda olulist juhendamist ja mõistmist.

*** "Punase auto sündroomiks" nimetatakse fenomeni, kus inimesed tajuvad sarnast tüüpi sündmusi, objekte või olukordi, kui nad on neid hiljuti tähelepanu keskpunkti sattunud või kui nad on sellest hiljuti mõelnud või rääkinud. Näiteks pärast seda, kui inimene mõtleb või räägib punasest autost, võib ta järgmisel päeval märgata ebatavaliselt palju punaseid autosid liikluses, ehkki need olid talle varem tähelepanuta jäänud. See nähtus on seotud tähelepanu ja teadvuse funktsioonidega ning võib olla seotud ka kognitiivse moonutusega, tuntud kui kinnitamise moonutus, kus inimesed märkavad ja otsivad kinnitusi oma eelarvamuste või mõttemallide kohta.