Menu
Your Cart

Tarokaardid ennustavad RSS voog

Tarokaardilugemine on tõlgendamisele alluv ning seda ei saa võtta absoluutse tõena. Tarokaardilugemine ei ole kunagi 100% täpne. Kõik siin antud tarokaardilugemised on meelelahutusliku eesmärgiga ning ei saa anda mingit garantiid lugemise täpsuse kohta. Tarokaardilugemine ei asenda professionaalset meditsiinilist/õiguslikku/ärilist arvamust ega nõuannet. See ei sunni sind järgima teatud tegevuskava ega püüa avaldada mingit kontrolli sinu vaba tahte ja tervet mõistuse üle.

01 juuni Tarod, kollektiivne kanaldus -Juuni 2024
Cernunnos 0 21
Tume tulevikMida teha kui toidulaud jääb iga aastaga järjest tühjemaks ja põhejndamatud hinnatõusud, kauba hilinemine ,kuumus või põud, hävitab põldud..
01 mai Tarod, kollektiivne kanaldus -Mai 2024
Cernunnos 0 57
Mineviku varjudMiks nii üksikult peidad sa end puude varjus?Kas jõud ja jaks on otsas?  sinult võtnud kõik?Kas mineviku haavad sind rusuvad taas, või ..
29 apr Tarod, kollektiivne kanaldus -Painaja
Cernunnos 0 73
Painaja.Kas tunned vahel et ei ole toas üksi ja kardad uinuda?Igasugune,krõbin ja sammud sind äratavad.Viimane higipiisk hoiab sinust kinni ja ärevus ..
31 märts Tarod ennustavad - aprill 2024
Cernunnos 0 123
Ma olen kui  täht selges taevas.Vaadake mind  ja mida Te näete?Minust saab  sõna  selles pikas  ja selges taevas.Te vaid kuulake ja kuulutage.Minge ja..
29 veebr Tarod ennustavad - märts 2024
Cernunnos 0 123
Märtsikuu esimesel nädalal seisate valmis suurema riski võtmiseks. Teie eesmärk on saavutada midagi enneolematut ja julget, mis nõuab teie lähedaste t..
04 veebr Tarod ennustavad - veebruar 2024 Nädal 6
Cernunnos 0 128
Perekonna vastasseisudSee nädal tõotab tulla keeruline, sest Teie edaspidine samm võib perekonnas tekitada vastuseisu Teie otsusele. Ühed on Teie otsu..
28 jaan Tarod ennustavad - veebruar 2024 Nädal 5
Cernunnos 0 147
Rahaline ja materjaalne vajadus.Nädal toob Teile mõtlemisainet.Plaanite suuri välja minekuid ,millest sõltub teie Materjaalne ,kui ka rahaline olukord..
22 jaan Tarod ennustavad - veebruar 2024
0 181
Kuu algus tõetab tulla avastusterohke.Uus teekond,õpingud, töö.Kõik on käega katsutavad, olete avatud  uutele väljakutsetele ja Te ei ole selles ränna..
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)