Menu
Your Cart

Welbeck Publishing

 SPIRIT OF NATURE ORAAKELKAARDID
Hetkel otsas!
25 kaardist koosnev Keldi puu-tähestik.Inglisekeelne raamat viib teid Keldi mütoloogilisse maailma. Ilgal kaardil on erinev puu ja loodusvaim Roheline Mees(The Green Man)  kes kutsub teid avastama looduse saladusi. Luksuslik komplekt suures karbis.Mõõdud 152 x 210..
37.00€
Maksudeta:37.00€
Kas olete kunagi tundnud, et te ei tea, millist teed valida, millist otsust teha või mida elult tegelikult soovite? See algajatele mõeldud tarot-tekk ja juhend on mõeldud spetsiaalselt isiklikuks juhendamiseks ja enesearendamiseks, et aidata teil mõista oma motivatsiooni, tugevusi, andeid ja sisemis..
33.00€
Maksudeta:33.00€
Sisenege šamaani maagilisse maailma ja arendage oma varjatud šamaanioskusi. Keldi šamaani kaardid pakkuvad otsest juurdepääsu keltide sisekosmosesse, võimaldades teil luua kontakti seal leiduvate võimsate arhetüüpidega. See pakk moodustab teie „šamaanikoti“ – teie enda kollektsiooni maagilisest või ..
49.00€
Maksudeta:49.00€
Teie käes on suure jõu ja mõju allikas – iidse keldi traditsiooni allikast ammutatud loomamaailma tarkus. Druiidid, nagu põlisameeriklased, austasid loomi pühade teejuhtide, eestkostjate ja kaitsjatena. Täna võib Druid Animal Oracle'i raamat ja kaunis kaardikomplekt tuua tervenemist ja aidata teil s..
39.00€
Maksudeta:39.00€
Druiidid austasid loomi pühade teejuhtide, eestkostjate ja kaitsjatena. See kaunilt illustreeritud tekk ammutab tarkust iidse keldi traditsiooni allikast ning sealt saad tervendust, jõudu ja juhatust oma eluteekonnaks.Autorid ja kunstnikud on kõik Ordu "Bards, Ovates ja Druids" liikmed, mis on üks s..
23.00€
Maksudeta:23.00€
The Druid Craft Taro komplekt suure raamatuga - Philip And Stephanie Carr-Gomm
Hetkel otsas!
Las DruidCrafti tee näitab teile teed.Ajal, mil otsime tihedamat sidet loodusmaailmaga, kutsub see kaunis tekk meid tähistama maad ja selle aastaaegade rütmi.Kombineerides läänepaganliku traditsiooni kahte suurt voolu – Wicca ja Druidry – on Philip ja Stephanie Carr'Gomm koos kunstnik Will Worthingt..
40.00€
Maksudeta:40.00€
Druiidid austasid teatud taimi – sealhulgas puid, maitsetaimi ja seeni – ning omistasid neile erilise tähenduse. See vapustav 36 kaardist koosnev pakk esitleb paljusid kõige olulisemaid taimi ning kirjeldab nendega seotud folkloori ja mütoloogiat.Will Worthingtoni rikkalikud pildid kujutavad iga tai..
39.00€
Maksudeta:39.00€
Wildwood Taro - Mark Ryan & John Matthews Wildwood Taro - Mark Ryan & John Matthews
Hetkel otsas!
Wildwoodi taro ammutab inspiratsiooni keldi-eelsest mütoloogiast ning šamaanitarkusest ja metsapärimusest läbi imbunud uskumuste süsteemist. Tuginedes iidse aasta hooajalisele rütmile ja festivalidele, võimaldab see meil luua ühenduse ammu kadunud maailmaga – maailmaga, mis aitab meil nüüd mõtestada..
41.00€
Maksudeta:41.00€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)