Menu
Your Cart

Taro teejuht- Hajo Banzhaf; Elisa Hemmerlein

Taro teejuht- Hajo Banzhaf; Elisa Hemmerlein

Nõuandja järgmiseks sammuks

Elav sissejuhatus kahe kuulsaima taro-versiooni, Rider-Waite'i ja Crowley, pildimaailma ja tõlgendusse. Ladumissüsteem "järgmine samm" annab küsijale väärtuslikke viiteid selle kohta, milline on praegune olukord, mida tuleks esmajoones tähele panna ja kuhu järgmine samm viib. 

Hajo Banzhaf ja Elisa Hemmerlein kirjeldavad kõigi 78 kaardi tähendusi üldiselt, aga ka spetsiaalselt vastavalt kasutatavale ladumisviisile. Nii saavad kaartide vastust mõista ka need, kellele taro sümbolite keel veel täitsa uus on.  
Selle raamatuga tahaksime anda lugejale võimaluse küsitleda tarokaarte enne nende keelt õppimata. Seetõttu kirjeldatakse siin erinevaid tähendusi, mis võivad olla mingil kaardil ühe kaardipaneku erinevatel kohtadel nii, et ka see, kellel on tarokaardid esmakordselt käes, leiab oma küsimusele vastuse. Taro maailm avaneb ilma suuremate tõketeta ja kaartide tähendust on kerge praktilise kasutuse abil ära õppida. See raamat on aga kirjutatud eelkõige niisuguse inimese tarbeks, kes tahaks mõnikord kaartidele küsimusi esitada, ehkki tal puudub tahe nende keele tõeliseks tundmaõppimiseks.
Sellele, kes niisuguste intentsionide tõttu nina krimpsutab, tuletagem meelde, et ka vana ja väärikas I-Gingi oraakel annab vastuseid ilma selleta, et küsijal oleks see inimkonna vanim raamat peas.
Kaardipanekuviis “järgmine samm”, mille me selle raamatu jaoks välja valisime, sobib kõigi küsimuste puhul, ükskõik, missugused need ka ei oleks. Kui kaartidele nõnda küsimusi esitatakse, annavad nad alati väärtuslikku nõu. Nad ütlevad iga etapi puhul, mis on oluline, mis on käesoleval hetkel oluline ja ebaoluline ning mis küsijaga lähitulevikus juhtub.
Lugeja, kellel on tekkinud nende sissejuhatavate sõnade tõttu uudishimu ja kes tahab tungida sügavamale taro maailma, leiab lisast nõuandeid selle kohta, kuidas on võimalik õppida tarokaartide keelt.

  • Laoseis: 2
  • Mudel: rmt_Kz_978-9985-9766-2-3
20.00€
Maksudeta: 20.00€