Menu
Your Cart

TAROKAARTIDE LADUMINE - Margit Kuldsaar

TAROKAARTIDE LADUMINE - Margit Kuldsaar

Praktiline käsiraamat Crowley ja Waite'i kaartide kasutamiseks


Tarokaartide ladumise raamatust leiate 61 ladumise meetodit, mida saab kasutada nii Thothi taro kui ka Rider-Waite’i kaartidega. Seda raamatut võib pidada ka eksperimentaalseks, kuna paljudele siin toodud klassikalistele taro ladumistele on autor lähenenud loominguliselt ja hoopis teise, isikupärase nurga alt. Raamatus kirjeldatud ladumised on mõeldud nii iseenda tundmaõppimiseks, hea nõu saamiseks kui ka argipäevaste või armuelu murede lahendamiseks. On ju tarokaartide üheks põhiliseks eesmärgiks juhtida meid paremale enesetundmisele ja olla heaks nõuandjaks, kui elumere lained hakkavad üle pea lööma. 

Raamatu autor Margit Kuldsaar on tegelenud tarokaartide õpetamise ja konsultatsioonidega alates 1994. aastast ja tema sulest on ilmunud kolm taroõpikut Aleister Crowley Thothi Taro kohta: „Taro praktik. Kuujumala kaardid kõnelevad“, „Suur arkaan“ ja „Väike arkaan“.

Selle raamatu kasutamisel tuleks meeles pidada üht vana juutide ütlust: „Rõõmusta, kui sul läheb halvasti, sest varsti hakkab minema paremini, ja kurvasta, kui läheb hästi, sest varsti muutub kõik halvaks!”

  • Laoseis: Hetkel otsas!
  • Mudel: rmt_kz_978-9949-9827-8-3
20.00€
Maksudeta: 20.00€
Sildid: taro , kaardid