Menu
Your Cart

Nippon Kodo

Brand: Nippon Kodo
Lavendlisuits on rahustava toimega ja meeldiva lõhnaga.Morning Star on olnud Jaapani viirukite bestseller alates 1960. aastatest ja on üks populaarsemaid viirukeid igapäevaseks kasutamiseks. Igas pakendis on 50 pulka ja keraamiline viirukihoidik. Looduslik, mittetoksiline viiruk, ilma bambusüdamikut..
4.90€
Maksudeta:4.90€
Brand: Nippon Kodo
Arvatakse, et Merevaik aitab täita oma soove ja suurendab intellektuaalseid võimeid; mõtte selgus ja kõrgem tarkusMerevaik toob tasakaalu, puhastab, kaitsb psüühilise rünnaku eest jneMorning Star on olnud Jaapani viirukite bestseller alates 1960. aastatest ja on üks populaarsemaid viirukeid iga..
4.50€
Maksudeta:4.50€
Muskus viirukipirrud Jaapanist "Morning Star"
Hetkel otsas!
Brand: Nippon Kodo
Morning Star on olnud Jaapani viirukite bestseller alates 1960. aastatest ja on üks populaarsemaid viirukeid igapäevaseks kasutamiseks. Igas pakendis on 50 pulka ja keraamiline viirukihoidik. Looduslik, mittetoksiline viiruk, ilma bambusüdamikuta, nii et selle viiruki põletamisel pole puidulõhna.Põl..
4.50€
Maksudeta:4.50€
Brand: Nippon Kodo
Palo Santo likvideerib negatiivseid energiaid ja on muidu väga meeldiva lõhnaga.Sobib puhastama nii ruume kui ka näiteks kive jmsMorning Star on olnud Jaapani viirukite bestseller alates 1960. aastatest ja on üks populaarsemaid viirukeid igapäevaseks kasutamiseks. Igas pakendis on 50 pulka ja keraam..
4.50€
Maksudeta:4.50€
Brand: Nippon Kodo
Patšuli või Patchouli on pärit mündiliste perekonnast ja. seetõttu tihti kasutatav rahaja küllusmaagias. Tema lummav aroom on rahustab ja justkui muudab aja kulgu. Morning Star on olnud Jaapani viirukite bestseller alates 1960. aastatest ja on üks populaarsemaid viirukeid igapäevaseks kasu..
4.50€
Maksudeta:4.50€
Seedri viirukipirrud Jaapanist "Morning Star"
Hetkel otsas!
Brand: Nippon Kodo
Seedripuu likvideerib negatiivseid energiaid ja on muidu väga meeldiva lõhnaga.Sobib puhastama nii ruume kui ka näiteks kive jmsMorning Star on olnud Jaapani viirukite bestseller alates 1960. aastatest ja on üks populaarsemaid viirukeid igapäevaseks kasutamiseks. Igas pakendis on 50 pulka ja keraami..
4.50€
Maksudeta:4.50€
Brand: Nippon Kodo
FrankincenseMorning Star on olnud Jaapani viirukite bestseller alates 1960. aastatest ja on üks populaarsemaid viirukeid igapäevaseks kasutamiseks. Igas pakendis on 50 pulka ja keraamiline viirukihoidik. Looduslik, mittetoksiline viiruk, ilma bambusüdamikuta, nii et selle viiruki põletamisel pole pu..
4.50€
Maksudeta:4.50€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)