Menu
Your Cart

Müstiline Samaan - kaardid ja eestikeelne raamat.

Müstiline Samaan - kaardid ja eestikeelne raamat.
Kolm meisterõpetajat ja -tervendajat Alberto Villoldo, Colette Baron-Reid ja Marcela Lobos on ühendanud oma tarkuse ja anded, et avada „Müstilise šamaani“ ennustuskaartidega uks pühade sümbolite kuningriiki. Kui sa küsid ennustuskaartidelt nõu, siis kogud võimu ja tarkust, mis aitab mõista olevikku, tervendada minevikku ja mõjutada tulevikku.
 

Legend räägib, et enne kui eksisteerisid aeg ja keel, eksisteerisid pühad sümbolid. Ravimiratas, Needus, Kotkas, Jaaguar ja teised rääkisid meiega isiklikult. Ilmudes lugematu arv kordi, pakkusid nad lootust, hoiatasid, valgustasid võimalusi, inspireerisid loomingut, suurendasid võimu ja jagasid teadmisi. Pühad sümbolid kuuluvad arhetüüpide ja kollektiivse alateadvuse pärusmaale, see on vaimne ühisosa, mida jagavad nüüdisaegsed ja iidsed rahvad.

Me võime saada iseenda prohvetiks ja visionääriks. Me saame vestelda Vaimuga, rääkida loodusjõududega, suhelda oluliste arhetüüpidega – iidsete jumalatega – ilma vahendajateta. Keegi ei pea seisma Looja ja sinu vahel või sinu ja suurte loodusjõudude vahel.

  • 64 autentse kujundusega kaarti
  • 152 lk käsiraamat kaardipaki kasutamisest ja kaartide tähendusest
  • Ilus karp
Autorid: Villoldo, Baron-Reid, Lobos (HayHouse kirjastus)
Tõlkijad: Monika Ambre, Sille Männiste
 
Karbis, 64 kaarti + käsiraamat 152 lk
Mõõdud: 135 x 97
Aasta: 2019
  • Laoseis: Läbimüüdud
  • Mudel: ingl_myst
21.00€
Maksudeta: 21.00€