Menu
Your Cart

Metafoorikaardid Foobia - vene keeles

Metafoorikaardid Foobia - vene keeles
Metafoorikaardid Foobia - vene keeles

Metafoorsed assotsiatiivsed kaardid "Foobia" on mõeldud sügavaks tööks hirmude, foobiate ja muude negatiivsete kogemustega, sealhulgas nendega, mis on peidetud alateadvuses.

Kaardipakis on 100 kaarti erinevate hirmude ja foobiate lugude ja kujutistega, mis on levinud tänapäeva ühiskonnas. Metafoorikaarte "Foobia" saab kasutada psühholoogi juhendamisel rühmas või individuaalsetes sessioonides.

Metafoorikaarte kasutatakse tavaliselt introspektsiooni ja eneseavastamise tööriistana. Kasutaja valib kaardi või kaardid juhuslikult, seejärel uurib kaardi pilti või sõnumit ning seostab seda oma isikliku olukorra või küsimusega. Seejärel tõlgendatakse kaardi sümboolikat ja mõeldakse selle tähenduse üle suhtes kasutaja enda eluga või antud olukorraga. See võib aidata kasutajal saada uusi perspektiive, sügavamat arusaamist ja lahendusi oma probleemidele või väljakutsetele.Metafoorikaarte kasutatakse tavaliselt introspektsiooni ja eneseavastamise tööriistana. Kasutaja valib kaardi või kaardid juhuslikult, seejärel uurib kaardi pilti või sõnumit ning seostab seda oma isikliku olukorra või küsimusega. Seejärel tõlgendatakse kaardi sümboolikat ja mõeldakse selle tähenduse üle suhtes kasutaja enda eluga või antud olukorraga. See võib aidata kasutajal saada uusi perspektiive, sügavamat arusaamist ja lahendusi oma probleemidele või väljakutsetele.


Tehnika "Tõkkepuu" Sageli juhtub, et teatud hirmud ja kahtlused takistavad inimesel soovitu saavutamist. Näib, et siht on silmapiiril, kuid siiski on midagi, mis seda takistab. Hirmud selles olukorras toimivad nagu tõkkepuu, mis blokeerib tee. See tehnik aitab mõista, mis täpselt takistab kliendil edasi liikumist, mida ta kardab, mida ta pelgab.

Võtke kaardipakist pimesi kaart, mis vastab küsimusele: "Mida ma kardan? Mis on minu hirm?"

  1. Avage kaart ja kuulake end hoolikalt. Oluline on jälgida mitte ainult oma mõtteid selle pildi kohta, vaid ka tundeid ja emotsioone. Võib-olla kerkib üles oluline mälestus minevikust. Võib-olla saab inimene aru midagi olulist oma olevikust.
  2. Väga oluline osa harjutusest on ressursside otsimine edasiliikumiseks. Võtke ühest või mitmest universaalsest kaardipakist pimesi üks või rohkem kaarti (vajadusel), mis vastavad küsimusele: "Mida ma peaksin tegema, et oma hirmust üle saada? Milliseid samme peaksin ette võtma?"

toode on venekeelne.


  • Laoseis: 1
  • Mudel: ru_4603789589245
  • ISBN: 4603789589245
51.00€
Maksudeta: 51.00€