Menu
Your Cart

Medicine Woman Oracle - Caroline Maniere, Catherine Maillard

Medicine Woman Oracle - Caroline Maniere, Catherine Maillard

Maaema kutsub oma tütreid ... kas sa kuuled tema laulu?


See Catherine Maillardi ja maalikunstnik Caroline Maniere koostöös loodud oraakel, mis tuleneb šamaaniõpetustest, esimeste rahvaste traditsioonidest ja rituaalkunstidest, pakub teile naiste meditsiini teed: avastage jumaliku naiselikkuse arhetüüpe ja nende sümboleid. alistamatu jõud, teie kingitused, teie liitlased ja teie jõud, et taastada Suure Jumalanna teadvus ja äratada teid emakese Maa tarkusele.

Sellel algatusrajal seikledes saate uurida oma olemust, paljastada oma andeid, kiirgada oma jõudu ja näidata Pachamama suurt unistust.


Naiste ringid, punased telgid, Rahvusvaheline Kolmeteistkümne põlisrahvaste vanaema nõukogu, menstruaaltsükli maagia, püha seksuaalsuse juurde tagasipöördumine... Praegusel suurte muutuste ajal kogunevad naised, kes soovivad saada õde, et taastada ühendus oma tõelise olemusega, äratage uuesti nende elujõud … ja muutke maailma.


Naised liiguvad teel haavade paranemisest püha naiselikkuse äratamiseni. Üha rohkem naisi liitub neile pühendatud ringidega, mis käsitlevad selliseid teemasid nagu emadus, esivanemate tarkus ja seksuaalsus. Kogu maailmas jätkub feministlik aktivism, kuid silmapiiril on uus põrandaalune naisliikumine, mis on vastavuses naiste tõelise olemusega seotud väärtustega ja ärkab uuele teadlikkusele.


Meie sügavate muutuste ajastul on kollektsiooni Awakening the Feminine eesmärk esitleda naisautoreid, kes on selle liikumise eestvedajad: naisringide läbiviijad, punaste telkide rajajad, esivanemate tarkuse õpetajad, menstruaaltsükli psühhoterapeudid, kunstiterapeudid ja meistrid. rituaalide kunst, asjale pühendunud kunstnikud. Nende psühholoogiliste, šamaaniliste, vaimsete ja praktiliste valdkondade ristumiskohas arendab see kollektsioon rahvusvahelist visiooni ning avab ainulaadsed ja uuenduslikud võimalused maailmale, kus naised võivad elada rohkem kooskõlas oma sügava olemusega.

Ilmunud 2022 Novembris

  • Laoseis: 1
  • Mudel: s4t_RP110
32.00€
Maksudeta: 32.00€