Menu
Your Cart

Lapik kivi Dendriitopaal ehk Merliniit

Lapik kivi Dendriitopaal ehk Merliniit

Dendriitopaal, tuntud ka kui merliniit, on maagiline ja harmooniat toov poolvääriskivi, millel on mitmeid võimsaid omadusi, mis muudavad selle kivi väga ihaldusväärseks. Siin on mõned tema võlusid:

Maagiline rituaalide kivi: Dendriitopaal on seotud maagia, šamaanipraktikate ja ennustamisega. Selle kristalli energiad aitavad luua ühendust loodusjõududega ning valmistavad närvisüsteemi ette vibratsioonitaseme tõusuks.

Nelja elemendi kooskõla: Dendriitopaal on seotud nelja elemendiga – maa, õhk, vesi ja tuli. See eriline kivi aitab tasakaalustada yin’i ja yang’i energiad ning harmoniseerida tavateadvust ja alateadvust.

Karmaline tervendaja: Dendriitopaal pakub abi eelmiste elude tervendamisel, tuues suuremat selgust, rahu ja harmooniat praegusesse ellu. Tema energia aitab avada ukse mineviku tarkusele ja kogemustele.

Energeetiline puhastaja: See kivi omab võimet eemaldada takistusi ja energeetilisi köidikuid ning avada ligipääsu Akaši kroonikatele – tõelisele teadmiste aardekambri avamisele mineviku, oleviku ja tuleviku kohta.

  • Laoseis: 5
  • Mudel: kivi_plm_do
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Sildid: pihukivi , merliniit