Menu
Your Cart

Kristallpealuu XS - labradoriit

Kristallpealuu XS - labradoriit

Kristallpealuu - roheline maasikakvarts


Ainueksemplar eriti säravsinise läikega

Labradoriidist kristallpealuu omadused võivad hõlmata järgmist:

  1. Kaitse: Labradoriit võib aidata kaitsta negatiivsete energiate ja psüühiliste rünnakute eest, samuti võib see aidata tugevdada aurat. Seega võib labradoriidist kristallpealuu olla kasulik neile, kes soovivad kaitsta end võimaliku negatiivsuse eest.

  2. Intuitsioon: Labradoriit võib aidata tugevdada intuitsiooni ning avada kolmanda silma tšakrat. See võib aidata inimestel saada selgemaks sõnumeid oma intuitsioonist ja tõsta teadlikkust. Seega võib labradoriidist kristallpealuu aidata inimestel arendada oma vaimseid võimeid.

  3. Kujutlusvõime ja loovus: Labradoriit võib aidata tugevdada kujutlusvõimet ja loovust. See võib aidata inimestel leida uusi ideid ja lahendusi ning võimaldada neil väljendada oma loomingulist külge. Seega võib labradoriidist kristallpealuu aidata inimestel arendada oma loomingulist potentsiaali.

  4. Stressi ja ärevuse vähendamine: Labradoriit võib aidata vähendada stressi ja ärevust ning edendada rahu ja rahulikkust. Seega võib labradoriidist kristallpealuu aidata inimestel lõõgastuda ja vabaneda stressist ning ärevusest.

  5. Suhted: Labradoriit võib aidata tugevdada suhteid teiste inimestega, suurendada empaatiat ning aidata inimestel paremini mõista teisi. Seega võib labradoriidist kristallpealuu aidata inimestel luua tugevaid ja kestvaid suhteid teistega.

  • Laoseis: 1
  • Mudel: kivi_sk_lab
25.00€
Maksudeta: 25.00€