Menu
Your Cart

Kristallpealuu S - roheline jaad

Kristallpealuu S - roheline jaad

Rohelisest jaadist kristallkolp. Ainueksemplar

Umbes 440g


Roheline jaad on tuntud oma rahustavate ja tervendavate omaduste poolest ning kristallpealuud võivad aidata neid omadusi veelgi tugevdada. Mõned rohelise jaadist kristallpealuu omadused ja nende kasutusviisid on järgmised:

  1. Rahu ja rõõmu loomine: Rohelise jaadi kristallpealuu kasutamine võib aidata luua rahu ja tasakaalu ning tõsta meeleolu. Seda võib kasutada näiteks meditatsiooni ajal või rasketes olukordades rahunemiseks.

  2. Tervendamine: Roheline jaad on tuntud oma tervendavate omaduste poolest ning kristallpealuu kasutamine võib aidata selles osas veelgi tõhusam olla. Seda võib kasutada erinevate füüsiliste ja emotsionaalsete vaevuste leevendamiseks.

  3. Südame avamine: Roheline jaad on seotud südame avamise ja armastusega ning kristallpealuu võib aidata selles protsessis veelgi sügavamale minna. Seda võib kasutada näiteks südame tšakra avamiseks ja tasakaalustamiseks.

  4. Positiivse energia juhtimine: Roheline jaad võib aidata juhtida positiivset energiat ja kaitsta negatiivsete mõjude eest. Seda võib kasutada näiteks ruumi puhastamiseks või enne meditatsiooni, et luua positiivset ja rahulikku keskkonda.

Rohelisest jaadist kristallpealuu kasutamine võib olla erinev, olenevalt sellest, millist konkreetset eesmärki soovitakse saavutada. Kristallpealuud võivad olla kasulikud meditatsioonis, enesearengus, tervendamises või lihtsalt rahustava ja positiivse energia loomiseks. Neid võib kanda kaasas või paigutada nähtavale kohale, et nende energiat oleks võimalikult palju tunda.


Milleks kasutatakse kristallkolpasid?

  • Laoseis: 1
  • Mudel: kivi_sk_g-jde1
30.00€
Maksudeta: 30.00€