Menu
Your Cart

Cico books

Brand: Cico books
Keldi jumalannad olid hämmastavad ja võimsad olendid. Celtic Goddess Oracle Deckil on 52 neist inspireerivatest jumalustest, kõik on kaunilt illustreeritud Julie Cellini poolt. Nende kaartidega töötades võite saada jumalannade iidse tarkuse, mis aitab teil vältida lõkse ja saavutada oma täieliku pot..
33.00€
Maksudeta:33.00€
Brand: Cico books
Igal legendaarsel kurjamil on oma lugu,  põnevam kui tema vastaskangelasel. Need langenud inglid pole erand: taevast välja heidetud olendid selles tekis on sooritanud vähemalt ühe seitsmest surmapatust, et kindlustada oma koht neetud inimeste leegionides. Nigel Sucklingi oraakli kaardid on..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Brand: Cico books
Inspireerituna vanadest Põhjamaade müütidest ja folkloorist pakub see kaunis tekk uue ja võimsa ülevaate iga kaardi tähendustest. Sümboolse pildimaterjaliga viib lugeja maagiliste võimalustega täidetud teekonnale. Alates sümboolsete loomade (nagu hundid ja karud) piltidest kuni virmaliste ja..
34.00€
Maksudeta:34.00€
Brand: Cico books
Steampunki ja taro ühendamine sobib ideaalselt.Nagu taro ise, vaatab ka steampunk (aurupun)k nii minevikku kui ka tulevikku. VICTORIAN STEAMPUNK TARO sisaldab ülevaatlikku raamatut ja 78 tarokaarti, mida saab kasutada mineviku uurimiseks, oleviku saladuste avamiseks ja tuleviku ennustamiseks. See uu..
29.00€
Maksudeta:29.00€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)