Menu
Your Cart

Chao gong 40cm

Chao gong 40cm
Chao gong 40cm

Chao gong on valmistatud elektrolüütilisest vask-tinasegust. See on peaaegu lame, välja arvatud äär, mis on painutatud ülespoole, moodustades madala silindri. Näiteks 25 cm (10 tolli) gongi puhul ulatub äär umbes pool tolli risti gongi pinnaga. Peamine pind on veidi kumer, vaadates suunas, kuhu äär on painutatud. Chao gongi keskpunkt ja äär on mõlemalt poolt kaetud musta vaskoksiidiga, mis tekib gongi valmistamise käigus. Ülejäänud gong on poleeritud selle kattest vabanemiseks.

Palun märka: Nendel gongidel võib nende pinnal olla väikeseid "mullikesi", mida ei saa 100% vältida käsitsi valmistatud gongidel. See on normaalne nähtus, see pole auk ega lohk, vaid sulanud vase mull ja see ei mõjuta gongi heli ega eluiga.

Varaseim Chao gong pärineb hauast, mis avastati Hiina Guangxi autonoomses Zhuangi piirkonnas asuval Guixiani arheoloogilisel leiukohal. See on pärit varasest Lääne-Hani dünastiast. Neid tunti väga intensiivse ja vaimse trummimise poolest rituaalides ja hõimu koosolekutel.

Traditsiooniliselt kasutati Chao gonge tee puhastamiseks oluliste ametnike ja protsessioonide jaoks, sarnaselt tänapäeva politsei sireenile. Mõnikord kasutati gongilöökide arvu ametniku vanuse näitamiseks. Sel viisil teadsid kaks ametnikku teel ootamatult kohtudes enne kohtumist, kumb neist peaks teise ees kummardama.

  • Laoseis: 1
  • Mudel: phxi_116291/2
220.00€
Maksudeta: 220.00€