Menu
Your Cart

Trummelkivi - Tsitriin

Trummelkivi - Tsitriin
  1. Energiline päikesekivi: Tsitriin on tuntud kui energiline päikesekivi, mis toob ellu soojust, rõõmu ja optimismi. Sellel kristallil on võime tõsta meeleolu, stimuleerida loovust ja suurendada enesekindlust.

  2. Külluse ja õnnistuste meelitamine: Tsitriini seostatakse külluse ja õnne meelitamisega. See kristall aitab avada rohkem rahalisi võimalusi ja suurendada jõukust. Samuti aitab see meelitada positiivseid kogemusi, õnne ja rikkust.

  3. Vaimne kaitse: Tsitriinil on ka vaimse kaitse omadused. See võib aidata kaitsta negatiivsete energiate ja kahjulike mõjude eest ning luua kaitsev võnkeväli ümber kasutaja.

  4. Enesekindluse ja eneseväärtuse tugevdamine: Tsitriin aitab tugevdada enesekindlust ja eneseväärtustunnet. See aitab ületada enesehinnangu probleeme, julgustab olema oma autentne ise ning toetab isiklikku jõustamist ja enesearengut.

  5. Positiivne energia ja puhastamine: Tsitriin kiirgab positiivset energiat ja aitab puhastada negatiivsetest energiatest. See võib aidata tasakaalustada emotsioone, vabastada stressi ja ärevust ning tuua sisse harmooniat ja rahu.

  • Laoseis: 33
  • Mudel: et_5602012747499
2.00€
Maksudeta: 2.00€