Menu
Your Cart

LÕHNAKÜÜNLAD

Suvine apelsinilõhn parandab tuju ja annab energiat.Apelsin aitab selgelt mõelda ja keskenduda.Annab rõõmu ja enesekindlust, sära ja entusiasmi.läbivärvitud käsitsi valatud miniküünlaid (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11hKüünal on väike ja võimaldab soodsa hinnaga proovida erineva..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Kohvi aroom loob mõnusa meeleolu ja ergutab meeli.läbivärvitud käsitsi valatud miniküünal (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11hJälgige tuleohutuse reegleid!..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Lavendli aroom rahustab ja soodustab uinumist, leevendab stressi ja parandab tuju.läbivärvitud käsitsi valatud miniküünlaid (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11h Küünal on väike ja võimaldab soodsa hinnaga proovida erinevaid aroome ja leida sedasi enda lemmik. Valmistatud käsitöön..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Musta pipra vürtsikas aroom täidab kodu soojusega.Must pipar on kaitsvate ja puhastavate omadustega.läbivärvitud käsitsi valatud miniküünlaid (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11h Küünal on väike ja võimaldab soodsa hinnaga proovida erinevaid aroome ja leida sedasi enda lemmik. Va..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Piparmündi aroom rahustab ja värskendab meeli. läbivärvitud käsitsi valatud miniküünlaid (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11h Küünal on väike ja võimaldab soodsa hinnaga proovida erinevaid aroome ja leida sedasi enda lemmik. Valmistatud käsitööna kõrgkvaliteetsest rafineeritud p..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Sandlipuu aroom on rahustav ja vabastav, täidab kodu uute energiatega ning loob atmosfääri, mis tagab heaolutunde.läbivärvitud käsitsi valatud miniküünal (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11hJälgige tuleohutuse reegleid!..
2.50€
Maksudeta:2.50€
See helesinine aroomiküünal eemaldab hästi ebameeldivaid lõhnu, kaasaarvatud tubakasuits.läbivärvitud käsitsi valatud miniküünal (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11h..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Vaarikalõhn loob suvise tunde ja hea meeleolu.läbivärvitud käsitsi valatud miniküünal (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11h..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Vürtsikas viirukiaroom omab väidetavalt puhastavat toimet.Viirukipuud on olnud aroomiteraapia oluline osa juba tuhandeid aastaid. Nende kasutamine on levinud mitmes kultuuris, olles seotud vaimse praktikaga, meditatsiooniga ja energeetilise tasakaalu loomisega. Viirukipuu küünla põletamine võib mõju..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Orientaalsed vürtsid kireval Aasia turul – õhus on ohtralt karrit, kardemoni ja rosmariini.Vürtsitab suhteid ja tõstab meeleolu läbivärvitud käsitsi valatud miniküünlaid (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11h Küünal on väike ja võimaldab soodsa hinnaga proovida erinevaid aroome..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Roosi aroom loob suvise romantilise meeleolu.Sobib ideaalselt põletamiseks magamistoas.Eestis toodetud kvaliteetne käsitööküünal.läbivärvitud käsitsi valatud miniküünal (votiivküünal) mõõtudega 4 x 5cm – põlemisaeg kuni 11hJälgige tuleohutuse reegleid!Võhma Valgusevabrik..
2.50€
Maksudeta:2.50€
Meeldiva, õrnalt magusa lõhnaga küünal meenutab puhta sägi värsket aroomi.Eestis toodetud kvaliteetne käsitööküünal.Suurus 7x8 cmPõlemisaeg 40hJälgige tuleohutuse reegleid!Võhma Valgusevabrik..
5.55€
Maksudeta:5.55€
Tooted 1 kuni 12, kokku 30 tootest (3 lehekülge)