Menu
Your Cart

Solarus Publishing

I AM I’ Angelic Messages -  Mina Olen inglisõnumitega oraakelkaardid - Stephanie J. King, Alan Cloughig
Hetkel otsas!
Elus on palju teid, mida valida ja sageli võib jääda hätta, kummas suunas minna. Aeg-ajalt abikäe leidmine võib  aidata minna kindlalt oma valitud teed ja elada oma elu koos kõigi selle rõõmude ja lõksudega täiel rinnal. Ühendage universaalse ühenduse jõud. Iga kaart räägib tarkuse, juhiste ja ..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Kas tunnete rõõmu võimaluse üle veeta aega looduse kaunite juveelide seltsis; vaatamisväärsused ja lõhnad -  õrnad, kuid võimsad “maagilised imed” ,mida me nimetame lilledeks? Selles tekis , Suurbritannia enimmüüdud kööginõialt Rachel Pattersonilt, on teie käeulatuses 48 erinevat lilleport..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Müstilise ränduri oraakel - MYSTIC WANDERER ORACLE CARDS -Austeen Freeman, Kate Osborne Müstilise ränduri oraakel - MYSTIC WANDERER ORACLE CARDS -Austeen Freeman, Kate Osborne
Hetkel otsas!
MYSTIC WANDERER ORAAKELKAARDID kutsuvad teid oma teekonda alustama! See tekk pakub teile abi, mida vajate, et teada saada, kes te olete ja kuidas elu väljakutsetega ja võimalustega kõige paremini toime tulla. Müstika seisneb teie vaimsuse arendamises ükskõik milliste ideoloogiate, rituaali..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Tere tulemast Qabalah maagiasse mida olete kogenud läbi oma elu objektiivi. Olgu sa astroloog, tarolugeja, esoteeriliste süsteemide huviline või lihtsalt arvad, et need kaardid tunduvad huvitavad, siin on midagi sinu jaoks. Need kaardid on mõeldud kasutamiseks teie eesseisva päeva, nädala, kuu või a..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Nõia kaaslasena tuleb tavaliselt esimesena meelde must kass või ronk. Need oraakelkaardid peidavad endas rohkem maagilistestolenditest abilisi ja teejuhte.Kuldse servaga suured kaardid koos raamatuga, milles leidub nii abi ennustamiseks kui ka õpetusi.48 kaarti ja inglisekeelne raamat..
28.00€
Maksudeta:28.00€
Uhkete kunstiteoste ja meeliülendavate sõnumitega need kullatud oraaklikaardid aitavad teil avastada looduslike koostisosade tarkust ja jõudu. Nõiaköögi oraaklikaardid näitavad teile, kuidas kasutada emake looduse võlu oma elus suurema harmoonia ja edu saavutamiseks. See komplekt, mida saadab imelin..
30.00€
Maksudeta:30.00€
WITCHES' WISDOM ORACLE CARDS - Nõia tarkuste oraakelkaardid - Barbara Meiklejohn-Free and Flavia Kate Peters , Richard Crookes WITCHES' WISDOM ORACLE CARDS - Nõia tarkuste oraakelkaardid - Barbara Meiklejohn-Free and Flavia Kate Peters , Richard Crookes
Hetkel otsas!
Nõia tarkuste oraakelkaardid - Iga kaart on maagiline võimalus kasutada iidset tarkust, mis on tänapäeva nõia jaoks endiselt aktuaalne.48 hõbedase servaga kaarti ja 110 leheküljeline raamatMõõdud 105 x 150..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)