Menu
Your Cart

Ersen

Hiina meditsiini 88 saladust - Angela Hicks
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Lihtsad ja tõhusad viisid tervise, õnne ja heaolu saavutamiseksKuidas saab Hiina tarkus aidata terveks jääda ja kauem elada.On palju tervist puudutavaid moeröögatusi, mis tulevad ja lähevad, kuid Hiina meditsiinis on sajandite jooksul välja töötatud hea tervise saladused ja need on põlvkonniti edasi..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Igapäevane käetarkus- Alexandra Chauran
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
„Igapäevane käetarkus” annab ainulaadse vaatenurga käevaatamise iidsele praktikale ning õpetab, kuidas vaadelda ja tõlgendada peopesas olevaid jooni. Kuna levinud on eksiarvamus, et kätt peaks lugema vaid korra elus, julgustab see sisukas käsiraamat teid tuleviku ennustamiseks uurima oma käsi iga pä..
13.00€
Maksudeta:13.00€
Inglikood  - Chantel Lysette
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Inglitega suhtlemise interaktiivne teejuhtOTSEÜHENDUS INGLITEGAKas see laul, mis raadios mängib, on märk taevast?Kas mu unenägudes korduvad pildid on sõnum inglilt?Peainglid räägivad meiega viisil, mida mõistame, kuid mõnikord vajame nende kohaloleku äratundmisel abi. Kui te loote oma isikliku „ingl..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Brand: Ersen
PÕHILISTE AINETE KIRJELDUS ISIKSUSETÜÜPIDE ALUSELSelles uues raamatus äratab läbinägelik arst ja homöopaat ellu kõige levinumad homöopaatias eristatavad isiksusetüübid. Kolmekümmet viit tüüpi kirjeldatakse neile iseloomuliku käitumise, peamiste emotsionaalsete kalduvuste, sisemiste konfliktide ning ..
27.00€
Maksudeta:27.00€
Brand: Ersen
Tõhus abi levinuimate terviseprobleemide korralKergesti kasutatav käsiraamat paljude laialt levinud tervisehädade ja haiguste leevendamiseks kristalliteraapia abil.Raamat tugineb autori pikaaegsele uurimistegevusele ja praktilistele kogemustele kristalliteraapia valdkonnas. See sisaldab kasulikke nõ..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Brand: Ersen
50 praktilist rituaali ja spirituaalset tegevust inspiratsiooni saamiseks ja heaolu suurendamiseksVõimalustest tulvil maailm kõigest ühe kivi abilSa vajad kõigest ühte kristalli, et lisada sügavust oma maagilistele praktikatele ja saavutada oma eesmärke. Menuautor Richard Webster toob sinuni kergest..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Brand: Ersen
50 praktilist rituaali ja spirituaalset tegevust selguse ja juhiste saamiseksLeidke vastused kõikidele küsimustele kõigest ühe pendligaRichard Webster tutvustab talle omases lihtsas ja selges kirjastiilis teile 50 praktilist ja vaimset tegevust, mida on võimalik ette võtta kõigest ühe pendliga.Lihts..
18.00€
Maksudeta:18.00€
Kuidas kohtuda ja töötada vaimsete teejuhtidega -Ted Andrews,
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Kohtuge oma inglite ja vaimsete teejuhtidegaIgaüks meist võib kontaktist spirituaalse maailmaga kasu saada ja tihti teeme seda, ilma et arugi saaksime. Vaimolendid täidavad mitmeid rolle ning esinevad meie elus mitmel kujul. Nad virgutavad loovust ja läbinägelikkust, aitavad meil avaneda küllusele, ..
10.00€
Maksudeta:10.00€
Kuuloogia - Yasmin Boland - Töö maagiliste kuu faasidega
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Muutke näiliselt võimatu võimalikuks!Kas olete kunagi proovinud midagi muuta ja tundnud, et see on lihtsalt võimatu? See raamat võib olla puuduv lüli, mida vajate. Mõistes kaheksat maagilist Kuu faasi, saate parandada ja võimendada elu iga aspekti. Teate paremini, mida eelolevatel päevadel oodata ja..
21.00€
Maksudeta:21.00€
Meelteväliste sõnumite raamat - Melanie Barnum
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Kuidas tõlgendada sümboolseid sõnumeidKasutage ümbritsevat märgiliste sümbolite maailma Kindel tunne, tähelepanuväärne kokkusattumus, kummaline unenägu… Pealtnäha tavapärane sündmus võib tegelikult peita endas olulist teadet surnud armastatud inimeselt, vaimselt teejuhilt või teie enda kõrgemal..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Brand: Ersen
Energia tasakaalustamine käetarkuse, tšakrate ja mudrade abil.Eneseavastamise võti on teie kätes.Meie kätes on erakordne vägi – vägi muutuda, tervendada ja areneda meie täieliku potentsiaalini. Keskendades kavatsuse ja suunates kätega energiat, saate süvendada enesemõistmist ja kutsuda esile positii..
15.00€
Maksudeta:15.00€
Peavalu ja migreeni tõhus leevendus
Hetkel otsas!
Brand: Ersen
Autor:  Valerie DeLaune„Mu pea kohutavalt valutab!” Paljude jaoks on see tihti korduv hala. Peavalu- ja migreenihooge puudutav statistika on üdini üllatav. Ühel kuuest inimesest esineb sagedasi peavalusid ja üks kümnest kannatab migreeni käes. Te pole üksi. Peavalu ja migreeni tõttu käib arsti ..
13.00€
Maksudeta:13.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 21 tootest (2 lehekülge)