Menu
Your Cart

SERVATUD KAARDID

Kujutage ette lopsakate metsade ja majesteetlike mägede maastikku, kus elavad draakonid, haldjad ja ükssarved. Siin kohtute ka kaunite lummadega, kes kasutavad oma maagiat ja jagavad seda Anne Stokes Gothic Oracle'is, mis koosneb 48 kaardist, millest igaühel on oma lugu rääkida. Kuigi näiliselt kaug..
30.00€
Maksudeta:30.00€
Tulnukate sonde, kiirrelvi, katseklaase ja UFO-sid täis tekk järgib traditsioonilist 78 kaardist koosnevat ülesehitust koos mõningate väikeste vallatute muudatustega. Ülikonnad on välja vahetatud, et hõlmata kiirpüstoleid, näidiseid, kettaid ja sonde. Kui see juba ei ole ilmselge, see kaardipakk ei ..
22.00€
Maksudeta:22.00€
Eksklusiivsed ääristatud tarokaardid.79 kaarti suurusega 12cm x 7,4cmKvaliteetne vastupidav paber, viimistletud UV-lamineerimisega (pehme läikiv, väga lihtne segada)Säravad kuldsed servad!Vastupidav ja elegantne kuldsete kirjadega stiilne karp.See komplekt ei sisalda raamatut!Vaata  taro raamat..
69.00€
Maksudeta:69.00€
79 eksklusiivset kaarti suurusega 12 cm x 7,4 cm (78+ ja üks reklaamkaart)Kvaliteetne vastupidav paber, viimistletud UV (pehme läikiv) lamineerimisega (kergelt läikiv pind, vastupidav ja väga kergesti segatav, kaunid küllastunud värvid)See komplekt ei sisalda raamatut!Vastupidav ja elegantne pappkar..
69.00€
Maksudeta:69.00€
Heavenly Bloom Tarot õitseb nii loodus- kui ka fantaasiamaailmast inspiratsiooni saades. Kaunid lilleelemendid edastavad rahu ja optimismi. Viiel rühmal on mõju ülikonna ja elementaarsfääri üle, pakkudes meile Maa elu mitmekülgseid vaatenurki: tiivuline intellektuaalne hõim; tugevad, tulised kõrbesõ..
26.00€
Maksudeta:26.00€
Inglid meie seas kaardipakk ja teejuht toob teie ellu jumaliku juhtimise ja tervendamise energia, iidse tarkuse ja maagia, aidates teil luua ühenduse inglite, jumalate, jumalannade ja ülestõusnud meistritega viisil, mis on meie aja jaoks mõistlik. sisse.Jättes kõrvale traditsioonilistest ja tavapära..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Macabre Taro - Samantha West
Hetkel otsas!
Kas olete valmis omaks võtma kõike, mis varjus elab?Astuge pimedusse ja vabastage oma hirmud.78-kaardiline taropakk, mis kutsub teid valgusest eemale pöörama ja oma varju uurima. Traditsioonilist tarostruktuuri järgides vaatab see tekk tumedamaid külgi ja palub teil omaks võtta kõik õudsed asjad, mi..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Eksklusiivsed oraakelkaardid - viimane võimalus!Maagiline trumm  on inspireeritud Folldalen Runebumme trummist ning see on valmistatud Põhja-Norra Sápmi piirkonnas, mida nimetatakse Nordlandiks.- Kaardid kvaliteetsest mustast papist, kuldservaga- Matt must viimistlus kuldfooliumiga- 34 kaarti- ..
135.00€
Maksudeta:135.00€
MARY-EL TARO - Marie White
Hetkel otsas!
Hõbedaste servadega kaardid.Mary-El Taro kaardid, mille igal kaardil on märksõna sümboolika ja traditsioonilised õlimaalid klassikalises stiilis, võimaldavad nautida rännakut läbi Kuu ja Ülempreesteri maastiku. Viis arvutust aitavad leida ukse taeva ja maa, mikrokosmose ja makrokosmose, igaviku ja l..
48.00€
Maksudeta:48.00€
Salvador Dali Tarot Universal - Kuldservadega väljaanne 2018
Saadaval ainult ettetellimisega
Brand: AGM
Kuulsa Salvador Dali teki kullaservaline piiratud eriväljaanne Salvador Dalí Tarot Universal Gold Edition Dali Universal Taro põhineb Ryder Waite'i tekil, kuid maestro on täitnud teki enda nägemusega maailmast ja luksusest, mis pole klassikalisele Tarot'le omane. Ta kasutas pilte tunnustatud me..
85.00€
Maksudeta:85.00€
The Slavic Legends Taro standardne 12 cm väljaanne sisaldab:79 kaarti suurusega 12 cm x 7,4 cm (78 + üks reklaamikaart) Kõrgekvaliteediline vastupidav paber, viimistletud siidmatt lamineerimisega (mitte läikiv, pehme ja meeldiv puudutusele) Mustad mattääred - hämmastavalt elegantne efekt! Kaartid..
69.00€
Maksudeta:69.00€
Smith-Waite Deluxe Tarot: Gilded Suure raamatuga eriväljaanne - Sasha Graham
Saadaval ainult ettetellimisega
Pamela Colman Smithi murranguline kunst muutis tarot elavate jooniste ja täielikult illustreeritud alaealistega. 1909. aastal Arthur Edward Waite'i juhtimisel joonistatud Smith-Waite'i tarot sai standardiks, mille alusel mõõdetakse kõiki teisi tekke. Sellel luksuslikul piiratud väljaandega komplekti..
99.00€
Maksudeta:99.00€
Tooted 1 kuni 12, kokku 15 tootest (2 lehekülge)