Menu
Your Cart

ÕPPEKAARDID

Apprentice Taro, mis põhineb populaarsel Universal Waite® tekil, pakub kaasahaaravat ja nauditavat tarot sissejuhatust. Algajad alustavad sageli tarot õppimist märksõnade päheõppimisega. Kuid meeldejätmisele tuginemine võib piirata lugejate arusaamist kaardist ja takistada seost kujutisega. Apprenti..
25.00€
Maksudeta:25.00€
Brand: Llewellyn
Kasutades kaunist taropakki, saate teada, kuidas seitsekümmend kaheksa kaarti üksteisega seostuvad ja annavad ülevaate nende ainulaadsetest energiatest tõeristis, keldi ristis ja muudes ladumistes. Seal on isegi nimekiri kaardikombinatsioonidest, mis tavaliselt viitavad konkreetsetele sündmustele, n..
28.00€
Maksudeta:28.00€
Praktiline tarotarkus , õppekaardid - The Practical Tarot Wisdom
Hetkel otsas!
78 Radiant Rider-Waite®-kaardi miniatuursed versioonid on ühendatud lihtsa ja maalähedase inglisekeelse tarot-juhisega. Eksperdi nõuanded on trükitud otse kaartidele, nii et pole vaja brošüürist taro tähendusi otsida. See mugav taskusuurune tekk sobib suurepäraselt algajatele, edasijõudnutele ja kõi..
24.00€
Maksudeta:24.00€
Põhinedes tuttavale Rider-Waite® kunstile, Simplicity Tarot esitab selge ja inspireeriva vesivärvide kujutise, mis aitab lugejatel keskenduda põhiteemadele ja kontseptsioonidele. Selle võluva kaardipaki lõid silmas pidades algajat taro õppijat, kus kaartidel on märksõnad lihtsaks viitamiseks. 100-le..
33.00€
Maksudeta:33.00€
Tajuja taro  - Profikspürgija Taro eestikeelsed õppekaardid - kahepoolsed
-10 %
"Taro õppekaardid" seletavad lahti kaartide tähendusi mitmest vaatest. Õppekaardid annavad sulle võimaluse üha enam mõistma hakata Arthur Edward Waite´i Taro kaarte.Kahepoolsed "Profikspürgija Taro eestikeelsed õppekaardid" on lamineeritud ja peaaegu veekindlad ning sedavõrd vastupidavad, et v..
90.00€ 100.00€
Maksudeta:90.00€
"Taro õppekaardid" seletavad lahti kaartide tähendusi mitmest vaatest. Õppekaardid annavad sulle võimaluse üha enam mõistma hakata Arthur Edward Waite´i Taro kaarte.Ühepoolsed "Algaja Taro eestikeelsed õppekaardid" on lamineeritud ja peaaegu veekindlad ning sedavõrd vastupidavad, et võid neid..
75.00€ 81.00€
Maksudeta:75.00€
Brand: Lo Scarabeo
Zener kaardid on pakk kahekümne viiest kaardist, igast sümbolist viis. Viis sümbolit on: seest tühi ring, plussmärk, kolm vertikaalset lainelist joont, seest tühi ruut ja seest tühi viiekohaline täht.  Neid kasutatakse selgeltnägemisvõimete treenimiseks ja testimiseks.25 kaarti 88x125mmItaalia,..
19.00€
Maksudeta:19.00€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)