Menu
Your Cart

VÄIKE ARKAAN. Crowley Thothi taro väikese arkaani ja õukonna­kaartide selgitus - Margit Kuldsaar

VÄIKE ARKAAN. Crowley Thothi taro väikese arkaani ja õukonna­kaartide selgitus - Margit Kuldsaar

Raamat tutvustab Aleister Crowley Thoti taro õukonna- ja väikese arkaani kaarte ning on jätkuks „Suure Arkaani“ raamatule. Kogu tarokaartide pakk jaguneb neljaks osaks: suur arkaan, õukonnakaardid, ässad ja numbrikaardid ning see raamat keskendubki viimasele kolmele ja võib-olla kõige olulisemale osale taroõpetuses. Õukonna- ja numbrikaardid tegelevad nende nelja elemendi maailmaga, milles inimene tavamõistes opereerib. Aga ka neile on antud oluline roll juhtida meid läbi pimeduse vaimse valguse poole. 

Raamatus leiate põhjaliku õpetuse õukonnakaartide ja väikese arkaani olemuse kohta. Saate vastused küsimustele, miks on olemas rüütlid, kuningannad, printsid ja printsessid ning kust tulevad väikese arkaani kaartide nimetused. Raamat avab ukse elementide, Yijingi, geomantia ja astroloogia maailma, mis kõik on tarokaartidega tihedalt kokku põimunud.


Margit Kuldsaar on sündinud puutiigri aastal Tartus. Üheksakümnendate algul õppis ta bioenergeetilist ravi ja massaaži tuntud sensitiivi Georgi Bulavini juures. Ta on ligi kakskümmend aastat nõu ja jõuga aidanud vaimse või materiaalse maailma probleemidega hädas olevaid inimesi. Selles töös on talle suureks abiks olnud tarokaardid. Margit Kuldsaar on tuntud ka lektorina ja tarokursuste korraldajana.
  • Laoseis: 3
  • Mudel: rmt_kz_978-9949-9827-5-2
20.00€
Maksudeta: 20.00€